Cisterna z Tuchořic bude sloužit ve Hřivicích

Lucie Steklá 2021-03-30 16:47:00

Tuchořičtí hasiči v lednu vozový park rozšířili o novou Scanii, jejich Liazka ,,našla nový domov" v nedalekých Hřivicích.

V lednu letošního roku se vozový park dobrovolných hasičů z Tuchořic rozrostl o cisternovou automobilovou stříkačku CAS 20 Scania, která se stala novým prvovýjezdovým vozidlem. Prozatím vyjela jen jednou, a to v únoru k požáru rodinného domu v Liběšicích. Cisternu CAS 25 LIAZ (na snímku), která ve sboru sloužila posledních deset, tamní obecní úřad prodal. Ve sboru vozidlo k výjezdu vyjelo naposledy 6. února k požáru komínového tělesa na rodinném domě v obci Lipno. Zásahové vozidlo ale neputovalo daleko, zůstalo v okrese, dokonce v sousední obci. Minulou sobotu si ho převzali zástupci Sboru dobrovolných hasičů Hřivice, kde bude cisterna po vyřízení všech úředních záležitostí zařazena do výjezdu. Ve vozovém parku hřivických hasičů, který v loňském roce rozšířili o velitelské vozidlo Nissan Terrano, nahradí cisternu ,,Matese“ z roku 1984. Pro zajímavost, sbory z Tuchořic a Hřivic jsou stejně staré. Oba byly založeny v roce 1882 a příští rok tak oslaví 140. výročí založení. 


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video