Sledujte značení! Začalo blokové čištění ulic

Lucie Steklá 2021-03-30 19:49:00

Louny (lus) Sledujte značky, začalo blokové čištění. Od úterý 23. března v lounských ulicích začalo jejich čištění, které potrvá až podzimu.

Prvními vyčištěnými ulicemi byly ty v západní části města, Petra Obrovce, náměstí Kpt. Nálepky, ulice Kpt. Nálepky, Prokopa Holého, Kosmonautů, Přemyslovců, Parašutistů, Tomanova a 17. listopadu. ,,Děkujeme, že jsi včas přeparkujete své auto“ uvedla Technická správa města Louny v upozornění o zahájení čištění. To v Lounech probíhá celkem v šestnácti blocích. Letos potrvá do 27. října.

Obyvatelé Loun mohou již několik let využívat službu, která je na probíhající blokové čištění v místě jejich bydliště včas upozorní. Stačí se jednoduše zaregistrovat na stránkách cisteniulic.cz. Každý uživatel si zde zvolí formu zasílání informací o blokovém čištění, jednotlivé ulice ve městě, o jejichž úklidu chce být informován a v neposlední řadě si nastaví předstih, se kterým mu budou zasílána upozornění. Zasílání upozornění formou emailu je pro registrované uživatele zdarma. O blokovém čištění včas in-formují rozmístěné dopravní značení, které je vždy nadřazené oznámením z webové služby, to je hlavně informativní. Termíny plánu čištění ulic mohou být upravovány v závislosti na povětrnostních podmínkách.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video