Policie stíhá distributory drog

Redakce 2021-05-06 16:02:46

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ/CHOMUTOV (tz, r) - Kriminalisté z chomutovského TOXI týmu odhalili 33letého drogového dealera. Podle jejich zjištění si měl muž, který je sám uživatelem drog, od roku 2019 až do současné doby opatřovat pervitin a dále ho distribuovat. V posledních měsících měl denně prodávat i několik gramů této zakázané látky. K distribuci mělo docházet přímo v místě jeho bydliště v Klášterci nad Ohří, ale i na dalších místech tohoto města.

Při domovní prohlídce, kterou kriminalisté u dotyčného provedli, nalezli mj. plastové sáčky, tzv. gripy, a to včetně gripu s bílým práškem, skleněné baňky, digitální váhu a gripy s rostlinnou sušinou marihuany. Zajistili také finanční hotovost, která měla být získána právě z prodeje drog. Podezřelého muže následně zadrželi a sdělili mu obvinění z trestných činů nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu. Pokud bude vina obviněného prokázána u soudu, hrozí mu s ohledem na značný rozsah jeho „činnosti“ až desetileté vězení.

V souvislosti s distribucí pervitinu uvízla v síti kriminalistů i 22letá žena. Ta měla nejméně od února letošního roku na různých místech v Klášterci nad Ohří prodávat, a v některých případech i darovat, různým osobám pervitin. Při domovní prohlídce, kterou policisté uskutečnili v rámci prověřování distribuce drog výše zmíněným 33letým mužem, byla jeho mladší známá také zadržena. U sebe přitom měla mimo jiné 16 gripů s obsahem bílé krystalické látky, zřejmě pervitinu. Policejní komisařka ženu obvinila z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za jehož spáchání jí u soudu hrozí až pětileté odnětí svobody.

Foto: Policie ČR 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video