Policie stíhá distributory drog

Redakce 2021-05-06 16:02:46

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ/CHOMUTOV (tz, r) - Kriminalisté z chomutovského TOXI týmu odhalili 33letého drogového dealera. Podle jejich zjištění si měl muž, který je sám uživatelem drog, od roku 2019 až do současné doby opatřovat pervitin a dále ho distribuovat. V posledních měsících měl denně prodávat i několik gramů této zakázané látky. K distribuci mělo docházet přímo v místě jeho bydliště v Klášterci nad Ohří, ale i na dalších místech tohoto města.

Při domovní prohlídce, kterou kriminalisté u dotyčného provedli, nalezli mj. plastové sáčky, tzv. gripy, a to včetně gripu s bílým práškem, skleněné baňky, digitální váhu a gripy s rostlinnou sušinou marihuany. Zajistili také finanční hotovost, která měla být získána právě z prodeje drog. Podezřelého muže následně zadrželi a sdělili mu obvinění z trestných činů nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu. Pokud bude vina obviněného prokázána u soudu, hrozí mu s ohledem na značný rozsah jeho „činnosti“ až desetileté vězení.

V souvislosti s distribucí pervitinu uvízla v síti kriminalistů i 22letá žena. Ta měla nejméně od února letošního roku na různých místech v Klášterci nad Ohří prodávat, a v některých případech i darovat, různým osobám pervitin. Při domovní prohlídce, kterou policisté uskutečnili v rámci prověřování distribuce drog výše zmíněným 33letým mužem, byla jeho mladší známá také zadržena. U sebe přitom měla mimo jiné 16 gripů s obsahem bílé krystalické látky, zřejmě pervitinu. Policejní komisařka ženu obvinila z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za jehož spáchání jí u soudu hrozí až pětileté odnětí svobody.

Foto: Policie ČR 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video