Sezonu na lounském výstavišti zahájí jarní trhy, nahradí Dům a Zahradu. Soutěžte s námi o vstupenky

Jarka Cibulková 2021-05-12 13:06:55

Louny (caj) Od pátku 14. do neděle 16. května proběhne po dlouhé době na lounském výstavišti další akce. Jedná se o prodejní jarní trhy, které nahradí zrušený veletrh Dům a zahrada. Společnost Diamant Expo, pořadatel řady výstav, slibuje až osmnáct prodejců květin - letniček, trvalek, skalniček, begónií, balkónových květin, cibulek, kaktusů, sukulentů, ovocných stromků, ovocných a okrasných keřů, jehličnanů, vřesovištních a masožravých rostlin, cibulí lilií, bylinek… Denně se brány výstaviště v Lounech otevřou od 9 do 17 hodin.


Nebudou chybět ani prodej ovoce a zeleniny, krmiv, osiva, zahradního nábytku, kávy, vína, pečiva, lokálních uzenin, sýrů, rukodělných výrobků, keramiky, ale i nábytku, ložního prádla, klimatizace, tepelných čerpadel, kamínkových koberců a mnoho dalšího.

Zároveň výstava proběhne za dodržení platných hygienických a provozních opatření v souvislosti s epidemií Covid-19. „Jde nám o to najít v současné situaci určitý kompromis a v bezpečné formě návštěvníkům umožnit nákup potřebného zboží. Domníváme se, že prodej na čerstvém vzduchu v našem téměř než čtyř hektarovém areálu, kde budou jednotlivé stánky v dvoumetrových odstupech a lidé se nebudou dotýkat žádných dveří či nákupních košíků, představuje bezpečnou formu k nákupu,“ apelují na návštěvníky organizátoři trhů.

Pro naše čtenáře, kteří by se rádi dostali na jarní trhy do Loun zdarma, tady máme soutěž. Zavolejte nám na tel. 607 700 508 správnou odpověď na otázku: Kolik prodejců květin na jarní trhy zavítá? Prvních pět nejrychlejší volajících se správnou odpovědí odměníme dvěma volnými vstupenkami a dárkem v podobě pěti cibulí lilií. Hodně štěstí.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video