Klášterečtí senioři dostali Priessnitzovy obklady

Redakce 2021-05-20 11:43:33

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ — První květnová středa byla dnem, na který jsme se moc těšili. V kláštereckém Domově pro seniory jsme se sešli s ředitelkou Miroslavou Lizákovou a její zástupkyní Janou Šupovou. Pro obě strany bylo milou příležitostí předání daru v podobě několika desítek zábalů a obkladů Mamavis.

Na daru se podílela jak naše firma Mamavis healing care, tak štědře finančně přispěl náš kamarád a příznivec Marek Lastovka. Ten, ač mladý muž, se rozhodl podpořit ze své mzdy dobrou věc přinášející užitek starším lidem. Za to moc děkujeme!

Předání daru proběhlo v příjemné, srdečné atmosféře. Podle slov paní ředitelky a její zástupkyně určitě najdou užitečné upotřebení krční zábaly (při angíně, nachlazení, bolestech krční páteře), zábaly na hrudník bedra a kyčle (při zánětu průdušek a kyčelních kloubů, suchém kašli, bolestech ledvin), zábaly na kolena (při revmatismu, různých poúrazových stavech), zábaly na zápěstí (při zánětech karpálního tunelu, šlach), zábalové čelenky (při migrénách, bolestech hlavy, nespavosti). Podle paní ředitelky bude největší zájem o kolenní zábaly, a obecně všechny ty, které přinášejí úlevu pohybovému aparátu.

Samozřejmě nechybělo představení příběhu světového přírodního léčitele Vincence Priessnitze, který si můžete přečíst na www.mamakteravi.cz . V živé diskuzi byla dohodnuta i další spolupráce. Na přelom května a června, po dokončení očkování klientů Domova pro seniory, je připravována beseda o zajímavé životní cestě velkého přírodního léčitele Vincenze Priessnitze. A věříme, že se svým zajímavým životním příběhem vystoupí i obyvatelé Domova pro seniory.

Text a foto: Martina Štefanková


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video