Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-06-15 10:12:00

Týdeník Žatecké noviny č. 24 vychází ve středu 16. června.

Ve dvacátém čtvrtém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o LOUTKOVÉ ZAHRADĚ, nových BETONOVÝCH SVODIDLECH v Žiželicích, ODPOČINKOVÉ A RELAXAČNÍ ZÓNĚ pro seniory, specializovaném květinářství na pokojové rostliny DŽUNGLE V BYTĚ, odsunutí REKONSTRUKCE MOSTU, vyhlášce na DERATIZACI HLODAVCŮ, soutěžním odpoledni a KÁCENÍ MÁJE v Hořeticích, střetu AUTA S CHLAPCEM u základní školy, zrekonstruované budově BÝVALÉ SPOŘITELNY v nedalekých Postoloprtech, MARIHUANĚ za volantem, ukradeném PŘÍVĚSNÉM VOZÍKU a zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE.

Sportovní strana nabídne vydařeném mítinku v Barceloně LUCIE SVĚCENÉ, turnaj starších FOTBALOVÝCH PŘÍPRAVEK, zápasy nejvyšší SOUTĚŽE V NOHEJBALE mužů, VÝHRU žateckých tenistů, TURNAJ PATRIOTŮ v elektronických šipkách, DANIELA ŠVECE jako PŘEBORNÍKA KRAJE VE SPRINTU a změněné adrese CHMEL CUPU.

Na kulturní straně se dozvíte o návštěvě ZOO v Ústí nad Labem dětmi z MŠ SPECIÁLNÍ, vernisáži v GALERII U RADNICE, další akci UKLIĎME ZLATÝ CHMEL spolku A dál? a FLÉTNOVÉM KONCERTU v Křížově vile. Pozveme vás i na již rozběhnuté VÝSTAVY a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor s KLAUNEM PEPIŠTEM ze Žatce. Máme pro vás v pořadí již třináctý díl seriálu o HISTORII LOUTKOVÉHO DIVADLA JITŘENKA a dvanáctý díl EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH na území Žatce. Dále vás pozveme na SLET LETADEL na Letišti Macerka, mistrovství ČR v OFFROAD TRIALU v Bezděkově, POCHOD ŽIVOTA Strany přátel piva Louny a prozradíme, jak dopadl MUZEJNÍ POCHOD z Tuchořic do Markvarce a co vylovili z vyrovnávací nádrže u ELEKTRÁRNY V POČERADECH.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video