Antonín Bielecki stříbrný na Mistrovství ČR

Lucie Steklá 2021-07-09 14:34:47

Sedm mladých veslařů z Loun se zúčastnilo Mistrovství České republiky v kategoriích žactva. Z pátečních rozjížděk se do ,,velkého“ finále A probojoval na pětisetmetrové trati nejmladší člen výpravy Antonín Bielecki a mohl v sobotu odpočívat.


Tři další skifaři se kvalifikovali do sobotních semifinálových jízd. Dvojskif starších žákyň nedosáhl na postupové místo, ale dostal šanci ukázat své schopnosti v sobotním finále C. Z páteční rozjížďky bohužel nepostoupila starší žákyně Eliška Keslová, která tak obsadila celkové 24. místo.
Adam Perout v sobotu na skifu starších žáků dovesloval jen půl vteřiny za čtvrtým místem, které by znamenalo postup místem do finále B. Ještě menší odstup od postupu do finále A měla Markéta Wainerová, konkrétně šest tisícin (!) vteřiny. Také Michal Fiveber podal slušný výkon, který však na postup do finále B nestačil. K. Wainerová a Markéta Fiveberová na dvoj-skifu ve finále C zazářily a s velkým přehledem tuto jízdu vyhrály. Celkově obsadily 13. místo.
Nedělní finálové jízdy opět zahájil A. Perout, a rovněž on vyhrál svou jízdu s velkým náskokem a je z toho třinácté místo v republice. I mladší ze sester Wainerových, Markéta, prokázala obrovskou bojovnost a vyhrála finále B.
A pak přišlo Tondovo velké finále. Nechal za sebou čtyři jedenáctileté soupeře a nestačil pouze na vítězného brandýského skifaře. Jako poslední nastoupil ke své jízdě dvanáctiletých Michal, který obsadil třetí místo ve finále C. ,,Celému programu přihlíželi rodiče, prarodiče i starší veslaři, které čeká tento týden mistrovský závod v kategoriích dorostu, juniorů a dospělých,” uvedli lounští veslaři.
Text: Jaroslav Kalus, foto: archiv rodiny

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video