Indoor 3x3 v Lounech ovládly reprezentace

Lucie Steklá 2021-07-09 17:52:00

České reprezentační týmy prokázaly nejlepší formu na druhém letošním turnaji Chance 3x3 Tour 2021, který proběhl v Městské sportovní hale v Lounech. V čistě mužském hracím poli se ve finále utkaly seniorský reprezentační výběr proti týmu do třiadvaceti let.

Šestnáct týmů včetně jednoho rakouského a jednoho polského výběru bylo rozděleno do čtyř základních skupin, ze kterých po-stupovaly do play off vždycky dva nejlepší. Seriorský národní tým hrající ve složení Daniel Zach, Jan Kratochvíl, Jiří Dedek a Šimon Ježek zvládl ve skupině A všechny tři své duely bez potíží a postoupil dál spolu s týmem MAIER Prostějov.

V béčku si podobně suverénně počínala re-prezentace U23 hrající v sestavě Dominik Štěpán, Filip Novotný, Lukáš Stegbauer a Theodor Dlugoš, ze které prošla dál také sestava hrající pod názvem Pražačka. Ve skupině C se za suverénními XBallers Family seřadily tři celky s jednou výhrou a nejlepší skóre měl tým Vysyp pisek. V posledním „déčku“ se na prvním místě umístil tým Slávie OU a na druhém tým Rysové. Do play off tak nepostoupil ani rakouský ani polský celek.

Ve čtvrtfinále pak byly jasnější souboje českých repre týmů, k vidění byly ale také dva nervy drásající souboje, když MAIER Prostějov postoupil 14:13 přes XBallers Family a Pražačka postoupila přes Slávie OU výs-ledkem 21:19. Semifinálové souboje byly také jasně pro reprezentace, až se potkaly ve finále, kde U23 vyhrála 21:17. Souboj o třetí místo dopadl lépe pro Pražačku po výhře 21:16 nad MAIER Prostějov. 3x3 Tour pokračuje tento víkend v Liberci. Je to nejvyšší česká tour v basketbalu 3x3 pořádaná Českou basketbalovou federací po celém Česku se speciálním finálovým turnajem .


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video