Letní fotbalový camp přípravky SK Cítoliby

Lucie Steklá 2021-07-30 15:31:36

Sportovní klub Cítoliby uspořádal v prvních dnech prázdnin fotbalové soustředění pro děti. Trenéři, realizační tým a více než tři desítky malých fotbalistů pilovalo své dovednosti v rekreačním středisku v Holanech u České Lípy. Součástí kempu byl pestrý tréninkový program se zaměřením na obratnost, koordinaci pohybů, zdokonalování míčové techniky a otužování. Každé ráno se otužilci, pod vedením trenéra Tomáše Prokopa, ponořili do bazénu a plavali svých ranních 50m.

Dopoledne v režii trenéra Pavla Zandala obvykle patřila fyzické přípravě. Běhalo se na krátké i delší vzdálenosti individuálně anebo ve družstvech jako štafeta. Odpolední trénování bylo zaměřeno spíše na zlepšení míčové techniky. Do tréninků se zapojili i hráči cítolibského áčka Antonín Nejedlý a kapitán Jan Maier, kteří přípravce tímto způsobem předávají své fotbalové zkušenosti. V areálu soustředění byl ovšem k dispozici nejen prostor pro fot-bal, ale také hřiště na nohejbal, tenis, plážový volejbal a basket. Nejmenším benjamínkům se věnoval trpělivý trenér Vlastimil Málek. Zapojili se i členové realizačního týmu Václav Havrda, Zdeněk Vaic, Dalibor Richter a Tobiáš Tříska.

Malí fotbalisté čerpali také z bohaté škály volnočasových aktivit v podobě soutěží, výletů, koupání a dobrodružství v krásné přírodě. Je zřejmé, že při takto nabitém programu vyhládne. Děti měly zajištěné celodenní stravování, včetně pitného režimu a snacků. Odpočinek, regeneraci a načerpání nových sil do dalšího dne poskytovalo pohodlné a útulné ubytování ve čtyřlůžkových pokojích.

Klubový PR manager SK Cítoliby Milan Skula na závěr dodává, že veškeré naděje a úsilí vkládané do přípravy vlastních odchovanců, hodlá klub zúročit v nadcházejících letech při budování stabilní hráčské základny. ,,Již od příští sezóny je například přihlášena okresní soutěž pro věkovou kategorii žáků. V Cítolibech klademe na práci s mládeží velký důraz, přičemž se snažíme zapojovat do klubového dění i rodiče dětí. Vnímáme velkou podporu od generálního partnera klubu, jímž je Městys Cítoliby, ale také od sponzorů. Všem patří obrovský dík zejména za finanční pomoc při realizaci letošního letního soustředění,“ řekl. Text, foto: SK Cítoliby


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Práce v Rakousku

Hledáte práci v Rakousku? Mluvíte Německy? Máte praxi ve stavebnictví či řemeslech? Kontaktujte nás!
Kontakt: Irena Chaloupková
Tel.: 608825535
WWW: https://trummer.eu/cz/
E-mail: irena.chaloupkova@trummer.eu


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Leona Machálková zpívala pro Chomutováky a nejen pro ně :-)

ABBA!...

Přehrát video
Muzejní zahrada v Žatci a EHD 2021

Žatec před 600 lety v tanci....

Přehrát video