Benefice pro Stebno – dorazí hudebníci, zpěváci i politici

Alla Želinská 2021-08-14 09:36:00

Užijte si pohodový den ve Stebně a pomozte dobré věci! To je cíl sobotní Benefice pro Stebno, kterou zorganizovalo město Kryry a zastupitel, podnikatel Petr Ulke. Vše odstartuje dnes v poledne.

Nejen pro Stebenské zahrají a zazpívají moderátorka Klára Kolomazníková (ex Holki), Milan Peroutka a Perutě (v 19 hodin), Bořek Slezáček, Jitka Asterová, Petra Peterová muzikálové písničky Mamma Mia (ve 21 hodin), místní uskupení Deepka, Full Time a František Barák. Zhruba v 18 hodin je naplánováno předání darů pro vybrané lidi, kteří se o pomoc Stebnu významně zasloužili. Děti si mohou užít skákací hrady, labyrint, bowlingovou dráhu, hasičskou pěnu… K vidění bude hasičská technika. Na závěr celého dne je naplánován kolem 22. hodiny ohňostroj. „Moc se na vás těšíme, kamarádi a jsme rádi, že můžeme podpořit tuto akci naší muzikou!“ vzkazují členové skupiny Full Time, která se objeví na pódiu cca od 17 hodin.

Součástí benefice bude také prodejní výstava fotografií Laurencie Heláskové ve prospěch poničeného Stebna. Vystavené na návsi zalaminované fotografie (fototisk formát A4) lze koupit za 200 korun (a více) / 1 fotografie.

Celý výtěžek z dobrovolného vstupného, občerstvení, prodejní výstavy bude věnován na revitalizaci obce a na pomoc lidem postiženým ničivým downburstem. Parkování a občerstvení na místě bude zajištěno.

Do Stebna dorazí také politici. Poslankyně, místopředsedkyně výboru pro sociální politiku Hana Aulická Jirovcová (KSČM) chce místním předat vybranou finanční pomoc od lidí z Mostecka a od ní osobně. 

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video