Benefice pro Stebno – dorazí hudebníci, zpěváci i politici

Alla Želinská 2021-08-14 09:36:00

Užijte si pohodový den ve Stebně a pomozte dobré věci! To je cíl sobotní Benefice pro Stebno, kterou zorganizovalo město Kryry a zastupitel, podnikatel Petr Ulke. Vše odstartuje dnes v poledne.

Nejen pro Stebenské zahrají a zazpívají moderátorka Klára Kolomazníková (ex Holki), Milan Peroutka a Perutě (v 19 hodin), Bořek Slezáček, Jitka Asterová, Petra Peterová muzikálové písničky Mamma Mia (ve 21 hodin), místní uskupení Deepka, Full Time a František Barák. Zhruba v 18 hodin je naplánováno předání darů pro vybrané lidi, kteří se o pomoc Stebnu významně zasloužili. Děti si mohou užít skákací hrady, labyrint, bowlingovou dráhu, hasičskou pěnu… K vidění bude hasičská technika. Na závěr celého dne je naplánován kolem 22. hodiny ohňostroj. „Moc se na vás těšíme, kamarádi a jsme rádi, že můžeme podpořit tuto akci naší muzikou!“ vzkazují členové skupiny Full Time, která se objeví na pódiu cca od 17 hodin.

Součástí benefice bude také prodejní výstava fotografií Laurencie Heláskové ve prospěch poničeného Stebna. Vystavené na návsi zalaminované fotografie (fototisk formát A4) lze koupit za 200 korun (a více) / 1 fotografie.

Celý výtěžek z dobrovolného vstupného, občerstvení, prodejní výstavy bude věnován na revitalizaci obce a na pomoc lidem postiženým ničivým downburstem. Parkování a občerstvení na místě bude zajištěno.

Do Stebna dorazí také politici. Poslankyně, místopředsedkyně výboru pro sociální politiku Hana Aulická Jirovcová (KSČM) chce místním předat vybranou finanční pomoc od lidí z Mostecka a od ní osobně. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Filip Richie na charitativním koncertě v Podbořanech pro školu v Koločavě

Sen. Budu slavnej a nechutně bohatej, po svým paláci budu chodit nahatej, V rádiu hranej a žádanej, maximálně na jednu noc zadanej...

Přehrát video
27. 5. 2022: Charitativní koncert a Jana Michalcová - O ženách

Druhou část koncertu krásně a osobitě genderově vyvážila Jana Michalcová z Lubence, s netradičním doprovodem na kontrabas Martina Říhovského. Den ještě nepřišel, není tu ráno!...

Přehrát video