BeerParade: Taková ,,malá Dočesná"

Iveta Drlíková 2021-08-23 10:30:00

K malé Dočesné by se dala přirovnat dvoudenní akce BeerParade, která na náměstí Prokopa Velkého v Žatci proběhla první srpnový pátek a sobotu. Stovky návštěvníků si tak mohly vychutnat piva z malých řemeslných pivovarů, včetně „domácího“ Pioneer a mnoho dalších, třeba i piva z Chmelařského institutu. K dobrému pivu patří i muzika, a tak se na zdejším pódiu postupně vystřídalo osm kapel. Kulturní program uzavřel v sobotu „dvojblok“ žateckých skupin OGEE a Najust. Živo bylo i v Chrámu chmele a piva a v Chmelařském muzeu.

„Páteční návštěvnost byla nad naše očekávání, odhaduji, že přišlo více jak tisíc lidí, dnes je to díky deštivému počasí slabší, ale dá se říct, že jsme s průběhem akce spokojení. Skvělá byla spolupráce s Chrámem chmele a piva a Chmelařským muzeem, které nám poskytlo zázemí. Vstřícné k nám bylo i Město Žatec, které BeerParade podpořilo finančně v rámci kulturního projektu Žatecká Dočesná jinak. Dobrou zpětnou vazbu máme i od návštěvníků a zúčastněných pivovarů,“ sdělil nám v sobotu v podvečer hlavní organizátor akce, žatecký rodák, Jakub Veselý, jehož piva z létajícího pivovaru Falkon na čepu rovněž nechyběla.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video