BeerParade: Taková ,,malá Dočesná"

Iveta Drlíková 2021-08-23 10:30:00

K malé Dočesné by se dala přirovnat dvoudenní akce BeerParade, která na náměstí Prokopa Velkého v Žatci proběhla první srpnový pátek a sobotu. Stovky návštěvníků si tak mohly vychutnat piva z malých řemeslných pivovarů, včetně „domácího“ Pioneer a mnoho dalších, třeba i piva z Chmelařského institutu. K dobrému pivu patří i muzika, a tak se na zdejším pódiu postupně vystřídalo osm kapel. Kulturní program uzavřel v sobotu „dvojblok“ žateckých skupin OGEE a Najust. Živo bylo i v Chrámu chmele a piva a v Chmelařském muzeu.

„Páteční návštěvnost byla nad naše očekávání, odhaduji, že přišlo více jak tisíc lidí, dnes je to díky deštivému počasí slabší, ale dá se říct, že jsme s průběhem akce spokojení. Skvělá byla spolupráce s Chrámem chmele a piva a Chmelařským muzeem, které nám poskytlo zázemí. Vstřícné k nám bylo i Město Žatec, které BeerParade podpořilo finančně v rámci kulturního projektu Žatecká Dočesná jinak. Dobrou zpětnou vazbu máme i od návštěvníků a zúčastněných pivovarů,“ sdělil nám v sobotu v podvečer hlavní organizátor akce, žatecký rodák, Jakub Veselý, jehož piva z létajícího pivovaru Falkon na čepu rovněž nechyběla.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video