Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-08-31 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 35 vychází ve středu 1. září.

Ve třicátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o schválené ŽÁDOSTI O DOTACI na rekonstrukci objektu bývalých papíren, FRÉZOVÁNÍ VOZOVKY mezi obcemi Trnovany a Drahomyšl, VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v obřadní síni radnice, SETKÁNÍ SBĚRATELŮ TUŽEK v Galerii Sladovna, PŘETÍŽENÝCH DĚTECH, dalších FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH na náměstí Svobody, ÚNIKU NEZNÁMÉ LÁTKY do řeky Ohře, rekonstrukci VODOVODU A KANALIZACE ve čtyřech ulicích ve městě, PUŤÁKU V TŘESKONICÍCH, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, nově otevřeném OBCHVATU LUBENCE a možnosti ZÍSKÁNÍ PRÁCE i pro nezaměstnané ve věku 55 a více

Sportovní strana nabídne druhý ročník TURNAJE V POULIČNÍM HOKEJI, Kryštofa Jánošíka jako TENISOVÉHO KRÁLE a stříbro pro NEJMLADŠÍ HÁZENKÁŘE na českém šampionátu. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme, jak vypadají FOTBALOVÉ TABULKY.

Na kulturní straně se naleznete reportážní fotografii z festiválku S KYTAROU NA CHMELU, blížící se ŽATECKÉ DVORKY a další sobotní akce v centru města, jako například ZAKONČENÍ PRÁZDNIN V ŽATECKÉM PIVOVARU i PODPORU PRO OZP. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor se STRONGMANEM VÁCLAVEM MILÁČKEM ze Žatce a také závěrečný díl HISTORIE LOUTKOVÉHO DIVADLA V ŽATCI. Prozradíme také, kde nyní zakotví výstava NÁVRATY VOLYŇSKÝCH ČECHŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video