Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-08-31 11:00:00

Týdeník Žatecké noviny č. 35 vychází ve středu 1. září.

Ve třicátém pátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o schválené ŽÁDOSTI O DOTACI na rekonstrukci objektu bývalých papíren, FRÉZOVÁNÍ VOZOVKY mezi obcemi Trnovany a Drahomyšl, VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v obřadní síni radnice, SETKÁNÍ SBĚRATELŮ TUŽEK v Galerii Sladovna, PŘETÍŽENÝCH DĚTECH, dalších FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH na náměstí Svobody, ÚNIKU NEZNÁMÉ LÁTKY do řeky Ohře, rekonstrukci VODOVODU A KANALIZACE ve čtyřech ulicích ve městě, PUŤÁKU V TŘESKONICÍCH, zpravodajství MĚSTSKÉ POLICIE, nově otevřeném OBCHVATU LUBENCE a možnosti ZÍSKÁNÍ PRÁCE i pro nezaměstnané ve věku 55 a více

Sportovní strana nabídne druhý ročník TURNAJE V POULIČNÍM HOKEJI, Kryštofa Jánošíka jako TENISOVÉHO KRÁLE a stříbro pro NEJMLADŠÍ HÁZENKÁŘE na českém šampionátu. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme, jak vypadají FOTBALOVÉ TABULKY.

Na kulturní straně se naleznete reportážní fotografii z festiválku S KYTAROU NA CHMELU, blížící se ŽATECKÉ DVORKY a další sobotní akce v centru města, jako například ZAKONČENÍ PRÁZDNIN V ŽATECKÉM PIVOVARU i PODPORU PRO OZP. Pozveme vás i na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA a další KULTURNÍ AKCE.

Na společných stranách naleznete rozhovor se STRONGMANEM VÁCLAVEM MILÁČKEM ze Žatce a také závěrečný díl HISTORIE LOUTKOVÉHO DIVADLA V ŽATCI. Prozradíme také, kde nyní zakotví výstava NÁVRATY VOLYŇSKÝCH ČECHŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336


KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK

Žatecký pivovar hledá nové zaměstnance na pozice KUCHAŘ, POMOCNÁ SÍLA A ČÍŠNÍK pro nově otevíranou restauraci. Nástup březen/duben. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: kec@zateckypivovar.cz


PRACOVNÍK DO DÍLENSKÉHO PROVOZU, TRAKTORISTA DO VÝROBY CHMELE

Emil Bureš HOPSERVIS s.r.o. (Holedeč 14, 438 01) přijme do hlavního pracovního poměru PRACOVNÍKY DO DÍLENSKÉHO PROVOZU (opravy zemědělských strojů) a TRAKTORISTY DO VÝROBY CHMELE. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v úkolové mzdě. Požadujeme flexibilitu a řádné plnění pracovních povinností.
Kontakt: Ing. Emil Bureš
Tel.: 415 722 515

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video