Kam za kulturou a zábavou na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2021-09-03 10:34:00

Dočesná jinak, Hudba v podloubí, Žatecké dvorky, Postoloprtské slavnosti, Výstava Dům, dva turnaje a večerní zábava v Nepomyšli, koncert Davida Kollera, Vladimíra Mišíka, Na kus řeči s Miroslavem Donutilem - první zářijový víkend je tady!

ŽATECKO

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Žatec, nám. Svobody 9: HUDBA V PODLOUBÍ – v podloubí u bývalé spořitelny na nám. Svobody zahraje žatecká kapela PRŮVAN. Pořádá Club devítka Žatec. Od 18 hod.

Žatec, Hošťálkovo náměstí: ŽATEC PRO MORAVU - Benefiční koncert na pomoc jižní Moravě. Účinkují: Blondýna, Pepa Štross, Šoury Roury. Od 19 hod.

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Areál Žateckého pivovaru: ZAKONČENÍ PRÁZDNIN V PIVOVARU - program: Memoriál Lojzy Lupulína, vystoupení kapel: Jezefčík, OGEE, Jahtec Jammin´Job, Hlahol, Najust. Od 14 hod.

Dvorky v žateckém centru a jeho okolí: ŽATECKÉ DVORKY - Představení, výstavy, dílničky, občerstvení a mnoho dalšího. Od 13 do 18 hodin.

Žatec, nám. Svobody: DOČESNÁ JINAK 2021 - od 11:00 Dětská Dočesná - hry, soutěže, skupina Dance Mission, 14:00 - Bubenická show, 14:30 - Frajeři z galérky (staročeské písně), 15:45 - Králové muzikálů (D. Hůlka, B. Matuš), 17:00 - Verona, 18:30 - adrenalinová show Street Hard Workers, 20:00 - Poseidon (bigbeatová skupina). Doprovodný program: houpačky, kolotoče, střelnice, pivní soutěže, česání chmelničky ad. Od 11 hod.

Žatec, Letní kino: FESTIVAL DOČESNÁ - Zahrají kapely: Wohnout, YO YO Band, Pumpa, Citron, Brutus a polští Zeppelinians. Od 14 do 23 hodin.

Žatec, Hošťálkovo náměstí: BUDÍKODOČESNÁ - před klubem Budík hrají kapely: Saiwalla a Brass Band Rakovník. Od 15 hodin.

Žatec, Klášterní zahrada: ŽATEČANKA za doprovodu mažoretek - vystoupení dechové kapely. Od 14 hodin.

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Žatec, evangelický kostel: Bohoslužba – každou neděli. Od 11 hod.

Žatec, Hošťálkovo náměstí: HOŠŤÁLKOHRANÍ - Zábavné odpoledne pro děti před klubem Budík. Tvořivá dílna, loutková pohádka a živá muzika. Od 14 hodin.

ŽATEC, Hošťálkovo nám. před klubem Budík: KONCERT - zahrají Džangobells (hotjazz Plzeň). Od 18:30 hodin.

LOUNSKO

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Vrchlického divadlo Louny: MIROSLAV DONUTIL - NA KUS ŘEČI – Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil vystoupí se svojí one man show. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky. Od 19 hod.

Výstaviště Louny: Výstava Dům. Od 9 do 17 hod.

Kostel sv. Mikuláše Louny: Večerní výstup na věž. Od 19 do 21 hod.

Dělnický dům Cítoliby: Letní promítání: film Bábovky. Od 20.30 hod. na zahradě.

Muzeum české vesnice Peruc: Letní kino – promítání komedie Matky. Od 21 hod.

Vinařství Johann W Třebívlice: Koncert Davida Kollera. Od 18 hod.

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Zámecká zahrada Postoloprty: Postoloprtské slavnosti 2021. Velké pódium: Beruška (13), Deepka (14.30), Definitivní Ententýk (16), The Beatles revival (17.30), Tribute to Nazareth (20), Revival banda (21.30), dětské pódium od 13 do 17 hod. Pohádka, dravci, kouzelník, kejklíř, tanečnice, zpěv, hry, soutěže, klaun s pštrosicí, od 18 hod. Kočkuzblajs, ohňostroj (22).

Výstaviště Louny: Výstava Dům. Od 9 do 17 hod.

Oblastní muzeum Louny: Autobusem po kostelích. Trasa: Louny – Skupice – Hradiště – Stekník – Dobříčany – Liběšice – Líčkov – Nečemice – Pnětluky – Hřivice – Opočno – Louny. Odjezd v 12.30 hod. Z Komenského náměstí. Přihlášky v íčku.

Ulice Na Valích Louny: Dovalte na Vale – street festival jídla, pití a hudby (Jazz Case Duo, Michal Štýber, Mariachi Azteca de Praga, 4. cenová). Od 11 hod.

Ulice Jakoubkova Louny: Řemeslný jarmark a dílničky na bývalém tržišti. Od 9 do 17 hod.

Raná: Odložený CZ Hike & Fly 2021 - obdoba extrémního závodu Redbull X-Alps, pouze zmenšená do měřítka Lounska a Českého středohoří. Závodníci musí za den zdolat předem stanovenou trasu, desítky kilometrů dlouhou, a to jen na padákovém kluzáku (paraglidu) nebo po vlastních nohou! Start v 8.30 hod.

Dělnický dům Cítoliby: Memoriál Zdeňka Havla o putovní pohár v hasičském sportu. Od 13 hod. na Tyršově nám.

Galerie U Plazíka Peruc: Vernisáž výstavy KRÁSA A KRAJINY A PŘÍRODY V OKOLÍ PERUC – fotografie Jiřího Soukupa. Od 14 hod. Potrvá do 31. 10.

U Štýbrů Koštice: Dvorečky – historie domu, jeho obyvatel, sousedské posezení. Od 14 hod.

Vinařství Johann W Třebívlice: Vladimír Mišík. Od 18 hod.

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Výstaviště Louny: Výstava Dům. Od 9 do 17 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Masarykovo nám. Podbořany: Páteční trhy. Od 7 do 17 hod.

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Nepomyšl, fotbalové hřiště: 2. RODINNÝ TURNAJ V MINIKOPANÉ - občerstvení zajištěno po celý den, po skončení turnaje bude k tanci a poslechu od 18 hodin hrát hudební kapela H3K. Od 9:30 hodin.

O POHÁR STAROSTY MĚSTYSE NEPOMYŠL V PLÁŽOVÉM VOLEJBALE - u fotbalového hřiště v Nepomyšli. Po turnaji večerní zábava, vstup zdarma. Beachvolejbalové hřiště u fotbalového hřiště. Od 9:30 hod.

Slovanka Podbořany: Výroční členská schůze KČT Podbořany - program, občerstvení, malý dárek pro každého účastníka. Od 10:30 hod.

Mory, kostel: Poutní mše svatá ke sv. Narození Panny Marie. V 11 hod.

Vroutek, malé fotbalové hřiště: DĚTSKÝ DEN - soutěže, odměny, malování na obličej a tělo, ukázka motorek, lukostřelba, skákací hrad, bum-ber ball a další, na závěr pěna od hasičů, občerstvení zajištěno. Od 14 hodin.

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Mše svatá - v 9 hod.

Kryry, fara: Poutní mše svatá ke sv. Narození Panny Marie. Ve 14 hod. 

Komentáře

Nabídky práce

OBSLUHA STROJŮ - SCHRAG ÚDLICE

Skupina SCHRAG je specialistou pro komplexní řešení lehkých kovových konstrukcí pro střechy a fasády a pro svůj závod v Údlicích hledá OBSLUHU STROJŮ (ohraňovací lisy, tabulové nůžky a další stroje pro zpracování plechu. Svým zaměstnancům nabízí nad rámec běžné mzdy: mimořádné odměny, benefiry, další vzdělávání, perspektivu a podíl na rozvoji.
Tel.: 474638935
WWW: https://schrag.cz/
E-mail: info@schrag.cz


ELEKTROMECHANIK ÚDRŽBY - CIE Praga Louny

Mzda až 43.000 Kč. Týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní tel. tarify, motivační příspěvek, bonusy k pracovním a životním jubileím, příplatky za práci ve svátek, o sobotách a nedělích, za práci v noci a přesčas. Požadavky: vyučen v oboru elektro; odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 Sb. § 6, 7; čtení elektrotechnických schémat.
Kontakt: Ivana Pelcová
Tel.: 731430762
E-mail: ipelcova@cieautomotive.com


Dělník do dřevovýroby - Radonice u Kadaně

Přijmu dělníka do dřevovýroby v Radonicích u Kadaně. Obsluha strojů, tlučení palet. Výhodou řidičský průkaz na vysokozvižný vozík.
Tel.: 474397131


Účetní města Blšany

Starostka Města Blšany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ MĚSTA na dobu neurčitou. Bližší informace na https://www.blsany.cz/ nebo přímo o starostky města.
Kontakt: Ing. Dagmar Břehovská
Tel.: 607838441
WWW: https://www.blsany.cz/assets/File.ashx?id_org=578&id_dokumenty=2044


Práce v Německu na pracovní smlouvu

Hledáme zaměstnance na stavební práce do Německa - Mnichov a okolí, později práce i v Lipsku. Dlouhodobě, s placeným ubytováním, na pracovní smlouvu. Mzda pro jednotlivé profese za 8 hodin práce denně: Zedník: 1.900 EURO čistého Betonář: 2.000 EURO čistého Přidavač: 1.652 EURO čistého V případě vyššího počtu odpracovaných hodin se mzdy navyšují. Výplata každý 14 dní. Výhodou řidičský průkaz a znalost německého jazyka, ani jedno však není podmínkou. NABÍDKA PLATÍ PRO CELOU ČR!
Tel.: 602588686

Poslední videa

Městské koupaliště Podbořany láká velké i malé

Skoky do vody - poslední červencový den 2021 :-)

Přehrát video
bouřka na Lounsku 13.7.2021

rozvodněný potok

Přehrát video