Kam za kulturou a zábavou na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2021-09-03 10:34:00

Dočesná jinak, Hudba v podloubí, Žatecké dvorky, Postoloprtské slavnosti, Výstava Dům, dva turnaje a večerní zábava v Nepomyšli, koncert Davida Kollera, Vladimíra Mišíka, Na kus řeči s Miroslavem Donutilem - první zářijový víkend je tady!

ŽATECKO

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Žatec, nám. Svobody 9: HUDBA V PODLOUBÍ – v podloubí u bývalé spořitelny na nám. Svobody zahraje žatecká kapela PRŮVAN. Pořádá Club devítka Žatec. Od 18 hod.

Žatec, Hošťálkovo náměstí: ŽATEC PRO MORAVU - Benefiční koncert na pomoc jižní Moravě. Účinkují: Blondýna, Pepa Štross, Šoury Roury. Od 19 hod.

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Areál Žateckého pivovaru: ZAKONČENÍ PRÁZDNIN V PIVOVARU - program: Memoriál Lojzy Lupulína, vystoupení kapel: Jezefčík, OGEE, Jahtec Jammin´Job, Hlahol, Najust. Od 14 hod.

Dvorky v žateckém centru a jeho okolí: ŽATECKÉ DVORKY - Představení, výstavy, dílničky, občerstvení a mnoho dalšího. Od 13 do 18 hodin.

Žatec, nám. Svobody: DOČESNÁ JINAK 2021 - od 11:00 Dětská Dočesná - hry, soutěže, skupina Dance Mission, 14:00 - Bubenická show, 14:30 - Frajeři z galérky (staročeské písně), 15:45 - Králové muzikálů (D. Hůlka, B. Matuš), 17:00 - Verona, 18:30 - adrenalinová show Street Hard Workers, 20:00 - Poseidon (bigbeatová skupina). Doprovodný program: houpačky, kolotoče, střelnice, pivní soutěže, česání chmelničky ad. Od 11 hod.

Žatec, Letní kino: FESTIVAL DOČESNÁ - Zahrají kapely: Wohnout, YO YO Band, Pumpa, Citron, Brutus a polští Zeppelinians. Od 14 do 23 hodin.

Žatec, Hošťálkovo náměstí: BUDÍKODOČESNÁ - před klubem Budík hrají kapely: Saiwalla a Brass Band Rakovník. Od 15 hodin.

Žatec, Klášterní zahrada: ŽATEČANKA za doprovodu mažoretek - vystoupení dechové kapely. Od 14 hodin.

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Žatec, evangelický kostel: Bohoslužba – každou neděli. Od 11 hod.

Žatec, Hošťálkovo náměstí: HOŠŤÁLKOHRANÍ - Zábavné odpoledne pro děti před klubem Budík. Tvořivá dílna, loutková pohádka a živá muzika. Od 14 hodin.

ŽATEC, Hošťálkovo nám. před klubem Budík: KONCERT - zahrají Džangobells (hotjazz Plzeň). Od 18:30 hodin.

LOUNSKO

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Vrchlického divadlo Louny: MIROSLAV DONUTIL - NA KUS ŘEČI – Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil vystoupí se svojí one man show. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky. Od 19 hod.

Výstaviště Louny: Výstava Dům. Od 9 do 17 hod.

Kostel sv. Mikuláše Louny: Večerní výstup na věž. Od 19 do 21 hod.

Dělnický dům Cítoliby: Letní promítání: film Bábovky. Od 20.30 hod. na zahradě.

Muzeum české vesnice Peruc: Letní kino – promítání komedie Matky. Od 21 hod.

Vinařství Johann W Třebívlice: Koncert Davida Kollera. Od 18 hod.

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Zámecká zahrada Postoloprty: Postoloprtské slavnosti 2021. Velké pódium: Beruška (13), Deepka (14.30), Definitivní Ententýk (16), The Beatles revival (17.30), Tribute to Nazareth (20), Revival banda (21.30), dětské pódium od 13 do 17 hod. Pohádka, dravci, kouzelník, kejklíř, tanečnice, zpěv, hry, soutěže, klaun s pštrosicí, od 18 hod. Kočkuzblajs, ohňostroj (22).

Výstaviště Louny: Výstava Dům. Od 9 do 17 hod.

Oblastní muzeum Louny: Autobusem po kostelích. Trasa: Louny – Skupice – Hradiště – Stekník – Dobříčany – Liběšice – Líčkov – Nečemice – Pnětluky – Hřivice – Opočno – Louny. Odjezd v 12.30 hod. Z Komenského náměstí. Přihlášky v íčku.

Ulice Na Valích Louny: Dovalte na Vale – street festival jídla, pití a hudby (Jazz Case Duo, Michal Štýber, Mariachi Azteca de Praga, 4. cenová). Od 11 hod.

Ulice Jakoubkova Louny: Řemeslný jarmark a dílničky na bývalém tržišti. Od 9 do 17 hod.

Raná: Odložený CZ Hike & Fly 2021 - obdoba extrémního závodu Redbull X-Alps, pouze zmenšená do měřítka Lounska a Českého středohoří. Závodníci musí za den zdolat předem stanovenou trasu, desítky kilometrů dlouhou, a to jen na padákovém kluzáku (paraglidu) nebo po vlastních nohou! Start v 8.30 hod.

Dělnický dům Cítoliby: Memoriál Zdeňka Havla o putovní pohár v hasičském sportu. Od 13 hod. na Tyršově nám.

Galerie U Plazíka Peruc: Vernisáž výstavy KRÁSA A KRAJINY A PŘÍRODY V OKOLÍ PERUC – fotografie Jiřího Soukupa. Od 14 hod. Potrvá do 31. 10.

U Štýbrů Koštice: Dvorečky – historie domu, jeho obyvatel, sousedské posezení. Od 14 hod.

Vinařství Johann W Třebívlice: Vladimír Mišík. Od 18 hod.

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Výstaviště Louny: Výstava Dům. Od 9 do 17 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 3. ZÁŘÍ

Masarykovo nám. Podbořany: Páteční trhy. Od 7 do 17 hod.

SOBOTA 4. ZÁŘÍ

Nepomyšl, fotbalové hřiště: 2. RODINNÝ TURNAJ V MINIKOPANÉ - občerstvení zajištěno po celý den, po skončení turnaje bude k tanci a poslechu od 18 hodin hrát hudební kapela H3K. Od 9:30 hodin.

O POHÁR STAROSTY MĚSTYSE NEPOMYŠL V PLÁŽOVÉM VOLEJBALE - u fotbalového hřiště v Nepomyšli. Po turnaji večerní zábava, vstup zdarma. Beachvolejbalové hřiště u fotbalového hřiště. Od 9:30 hod.

Slovanka Podbořany: Výroční členská schůze KČT Podbořany - program, občerstvení, malý dárek pro každého účastníka. Od 10:30 hod.

Mory, kostel: Poutní mše svatá ke sv. Narození Panny Marie. V 11 hod.

Vroutek, malé fotbalové hřiště: DĚTSKÝ DEN - soutěže, odměny, malování na obličej a tělo, ukázka motorek, lukostřelba, skákací hrad, bum-ber ball a další, na závěr pěna od hasičů, občerstvení zajištěno. Od 14 hodin.

NEDĚLE 5. ZÁŘÍ

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany: Mše svatá - v 9 hod.

Kryry, fara: Poutní mše svatá ke sv. Narození Panny Marie. Ve 14 hod. 

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video