Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-09-29 08:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 39 vychází ve středu 29. září.

Ve třicátém devátém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o DNU ČESKÉHO PIVA v Klášterní zahradě, DALŠÍ UZAVÍRCE v Žatci, FINANČNÍM ÚVĚRU na rekonstrukci bývalého kláštera, VÝROČÍ 100 LET od založení školy v Tuchořicích, připojení DOBROVOLNÝCH HASIČŮ k uctění památky jejich kolegů, RECIDIVISTOVI s ukradeným bagrem, REKORDNÍM POČTU VÝSTAVNÍCH KRÁLÍKŮ ve Vroutku, schválené NOVELE ZÁKONA O POŽÁRNÍ OCHRANĚ sněmovnou, vyřízení VOLIČSKÉHO PRŮKAZU, blížícím se DNU ARCHITEKTURU v režii spolku A DÁL?, chystané DRAKIÁDĚ V BEZDĚKOVĚ, startu druhého ročníku PARTICIPATIVNÍHO ROZPOČTU a odklízení škod PO VANDALECH.

Sportovní strana nabídne TRAŤOVÝ REKORD Nely Šípkové na VELKÉ ŽATECKÉ, ulovených titulech otcem a synem SLANINOVÝMI, prohru STOLNÍCH TENISTŮ a výhru KUŽELKÁŘŮ, vydařeném FOTBALOVÉM SOUBOJI Žiželic proti Dobroměřicím a CVIČENÍ žen a dětí na ZŠ 28. října. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na KONCERT v Kostele svatého Václava ve Velké Černoci.

Na společných stranách naleznete rozhovor s MICHALEM KUČEROU, kandidátem do Poslanecké sněmovny, výsledky STUDENTSKÝCH VOLEB na žatecké obchodní akademii a reportáž ze SPORTOVNÍHO ODPOLEDNE u řeky Ohře v Žatci. Nabídneme také pozvánky na hru KURZ SEBEDESTRUKCE žateckého divadelního spolku OPERA nebo oslavu MEZINÁRODNÍHO DNE SENIORŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ŘIDIČ AUTOPŘEPRAVNÍKU

Rodinná firma s provozovnou v Kryrech přijme ŘIDIČE AUTOPŘEPRAVNÍKU pro přepravu 8mi vozidel Nabízíme: Výplatu na konci týdne za odevzdanou práci, průměrný měsíční výdělek 55-65 000,- Kč, služební SIM pro neomezené volání s internetem, tablet s navigací, jízdy po EU vč. Švýcarska, VÍKENDY DOMA! Požadujeme: ŘP. sk. C+E, platný profesní průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědné a slušné chování. Jen pro vážné zájemce - PO-NE 8:00 - 16:00.
Tel.: 777 808 568


PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video