Výstava k jubilejnímu výročí žatecké hudební skupiny Aquarius

Hedvika Mašková 2021-10-18 10:40:00

Žatecká hudební skupina Aquarius oslavila v minulém roce krásných padesát let na scéně. Loňský rok stihla odehrát řadu koncertů, avšak završení oslav, kterým měla být výstava fotografií, se kvůli covidovým opatřením uskutečnit nestihla. Aquarius proto přesunul výstavu na tento rok a 21. září se v Městském divadle v Žatci konala slavnostní vernisáž, kterou prováděl předseda Spolku Rodáků a přátel města Žatce Petr Šimáček.

Během vernisáže bylo možné na velkém plátně v hlavním sále shlédnout video, ve kterém jsou zachyceny záznamy z kulturních akcí, na nichž skupina vystupovala. V chodbě v prvním patře divadla si pak bylo možné prohlédnout fotografie z bohaté historie hudební skupiny.

Výstavu si mohou prohlédnout návštěvníci budovy žateckého divadla, třeba při přestávce během představení, až do poloviny listopadu.

Již tuto sobotu 23. října od 20 hodin můžete do Kulturního domu Moskva zavítat na ,,Večer pro všechny“ pořádaný u příležitosti oslav 50 let skupiny Aquarius. Ještě máte možnost zakoupit poslední vstupenky! ,,Vstupenky za 250 Kč lze zakoupit v kanceláři Simony Chovancové v ulici Dvořákova 1934 (vedle bašty), mobil: 773 700 171,“ informují pořadatelé Večera pro všechny MoTáČ klub Bezděkov a společnost GRAPE.

Kromě žatecké hudební skupiny Aquarius, která bude během večera hrát nejen k poslechu, ale hlavně k tanci, dorazí také vzácní hosté, jako hudebník italského původu Davide Mattioli a česká zpěvačka, bývalá členka skupiny Holki, Klára Kolomazníková, která se rovněž ujme role moderátorky.

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video