Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-10-12 10:50:00

Týdeník Žatecké noviny č. 41 vychází ve středu 13. října.

Ve čtyřicátém prvním vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o NEJVĚTŠÍCH ZNEČIŠŤOVATELÍCH ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ dle žebříčků spolku Arnika, RYTÍ NEJMENŠÍ CHMELNIČKY na náměstí Svobody, STARTU SAUNOVÉ SEZÓNY, instalaci VÁNOČNÍHO OSVĚTLENÍ v centru města, NÁZORU našeho redaktora na letošní volby, PRODLOUŽENÉ UZAVÍRCE Husitského náměstí, VÝLETU ŽÁKŮ do nedalekého zooparku, OPILÉM ŘIDIČI chyceném v Libočanech, ZPRAVODAJSTVÍ městské policie, vydařené akci AGRODAY NA ZEMĚDĚLSKÉ ŠKOLE a výsledcích a PRŮBĚHU VOLEB NA ŽATECKU, .

Sportovní strana nabídne STŘÍBRO Z MISTROVSTVÍ SVĚTA pro kanoistu Vladimíra Slaninu mladšího a VYDAŘENÉM PODZIMU závodníků z Atletického klubu Žatec. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na GRATULAČNÍ KONCERT K PADESÁTINÁM žateckého rodáka JIŘÍHO PAZOURA.

Na společných stranách naleznete rozhovor s TRAKTORISTKOU SOŇOU HOUROVOU, která pracuje v Lubenci. Nabídneme také reportážní fotografie ze SOUKROMÉ DRAKIÁDY na Floře v Žatci, z PROJEKTOVÉHO TÝDNE třeťáků ze ZŠ Komenského alej v Žatci, z hasičské soutěže ve VYPROŠŤOVÁNÍ ZRANĚNÝCH OSOB z havarovaných vozidel. Upozorníme také, na jaké INTERNETOVÉ PODVODNÍKY si máte dát pozor a pozveme vás do VRCHLICKÉHO DIVADLA v Lounech i na MUZEJNÍ SOBOTY s přírodovědci v Oblastním muzeu Louny.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video