Společnost Patok oslavila třicet let výroby. Od města doslala značku ,,Made in Louny“

Lucie Steklá 2021-10-19 15:55:00

Na dnu otevřených dveří společnosti Patok v Lounech byla návštěvníkům, kromě oslavy jubilea společnosti a ukázky služeb a technologií, představena značka Made in Louny. Novým logem, které majitel společnosti Josef Paclt odhalil spolu se starostou Loun Pavlem Jandou, bude Patok označovat výrobky, které vzniknou v jeho lounské provozovně.

 ,,Jsem rád a jsem hrdý, že podnikáme právě v Lounech. Vždy jsem obdivoval u zahraničních partnerů a výrobců, jak jsou hrdi na to, že mají značku a dávají názvy měst a obcí do názvu svých firem. Chtěl jsem k tomu také přispět, abychom prezentovali naše města a obce a říci, že jsme z krásného kraje a z České republiky,“ uvedl Josef Paclt.

Značka byla odhalena na vozidle, které již dva roky pracuje v elektrárně v Prunéřově. ,,Jedná se o takový vysavač, který vysává prašné části. Určený je k čištění elektrárny, kotelny a vysávání hnědouhelného prachu a je hybridní. Jsme na něj náležitě hrdi, a proto je označen ,,Made in Louny“, protože tady vznikl,“ přiblížil vůz, který jako první dostal lounskou značku hrdosti J. Paclt.

Nápad, tak jak byl v areálu společnosti Patok prezentován, na lounské radnici vyslechli zhruba před rokem a půl. Kvůli epidemii covidu byl ale představen až nyní. ,,Jsem moc rád, že známku hrdosti dostává Patok, a to právě u příležitosti oslavy třiceti let společnosti na trhu. Je to taková hozená rukavice ostatním firmám, které ve městě působí, aby si to vzali jako inspiraci,“ řekl při představení značky P. Janda, starosta Loun. Podle jeho slov je dobré připomínat to, že se v Lounech leccos dobrého vyrábí, ať jde o produkci z gastra či strojírenství. ,,Je potřeba být na sebe trošku pyšní a hrdí. Nejedná se o oficiální název, ale o známku hrdosti a jsem rád, že ji jako první dostal právě Patok, protože s nápadem za mnou přišle pan Paclt. Věřím, že ji brzy obdrží i další producenti. Firem a podnikatelů, kteří v Lounech působí, a my můžeme být pyšní na to, že u nás vyrábějí, je hodně,“ dodal P. Janda. Na snímku vlevo starosta Loun Pavel Janda, vpravo majitel společnosti Patok Josef Paclt představují logo Made in Louny.                     


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video
Den válečných veteránů v Žatci (video)

Den válečných veteránů v Žatci (video)

Přehrát video