Různí běžci, různá místa, olympijská myšlenka. Louny se zapojily do Olympijského běhu

Lucie Steklá 2021-10-25 12:21:00

V Lounech se běželo letos poprvé na jiném místě, doposud běh pořádal Veslařský klub Ohře Louny, letos se organizace ujal BeFit Louny.

. V letošním roce se v rámci běhu vybralo v České republice rekordních 529 240 korun pro Českou olympijskou nadaci! ,,Z toho rovných 100 tisíc korun jste vysportovali prostřednictvím aplikace EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ,“ uvedli pořadatelé běhu. V Lounech se běželo letos poprvé na jiném místě, doposud běh pořádal Veslařský klub Ohře Louny, letos se organizace ujal BeFit Louny. 

Pro malé i velké běžce byla připravena rozcvička před závodem. Malí závodníci do patnácti let se vydali na devítisetmetrový okruh v Masarykových sadech se startem v pavilonu A, odkud startoval i bez-mála pětikilometrový okru dospělých. Na horním snímku start kategorie dětí, na dolním snímku vítězové kategorie mužů - první (registrovaný běžec Olympijského běhu) doběhl Jiří Lanc (uprostřed), na druhém místě Jiří Klíma a na bronzové příčce Josef Czervoniak. Mezi ženami na prvním místě doběhala Anna Porubčanová, druhá Hana Lenkviková, na třetím místě Věrka Jahnová. Olympijský běh dospělých startoval v 18 hodin prostřednictvím Českého rozhlasu. První ročník běhu v roce 1987 odstartoval sám Emil Zátopek. ,,Díky, že s námi oslavíte olympijské myšlenky,” vzkázali organizátoři běhu. Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video