Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2021-11-02 11:20:00

Týdeník Žatecké noviny č. 44 vychází ve středu 3. listopadu.

Ve čtyřicátém čtvrtém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o COVIDOVÉ SITUACI nejen na Žatecku, TRADICI DUŠIČEK a zvýšených kontrolách na hřbitově, NEŠŤASTNÉ UDÁLOSTI u kulturního domu, HALLOWEENSKÉM VEČERU v Dobříčanech, OSLAVÁCH VZNIKU REPUBLIKY, novinkách pro ČTENÁŘE A PŘEDPLATITELE Žateckých novin v příštím roce, NEZAMĚSTNANOSTI v našem okrese, vydařeném VEČERU PRO VŠECHNY na Moskvě, ZÁKAZU NÁVŠTĚV v žatecké nemocnici, ZÁSAHU HASIČŮ při požáru elektriky v bytovém domě, blížící se VERNISÁŽI V GALERII U RADNICE, obnovené oblíbené akci MÁVÁNÍ VLAJKAMI na komínech a TŘECH ZLODĚJÍCH, kteří ukradli z kočárkárny jízdní kolo.

Sportovní strana nabídne OSOBNÍ REKORDY žateckých plavců, ONDŘEJE VÍTA jako spolukomentátora v České televizi a TRÁPENÍ stolních tenistů TJ Sever Žatec. Doporučíme rovněž, kam můžete o víkendu vyrazit ZA SPORTEM a ukážeme FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS s TABULKAMI.

Na kulturní straně vás pozveme na VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY, do KINA i DIVADLA a další KULTURNÍ AKCE, jako například na POSLEDNÍ POCHOD turistů. Publikujeme rovněž reportáž z PRODEJNÍHO BAZÁRKU v Clubu Devítka Žatec.

Na společných stranách nabídneme reportáž ze ZÁKLADNÍCH TANEČNÍCH KURZŮ v Žatci, článek o CENĚ HEJTMANA pro žatecké architekty, další díl seriálu EXKURZE PO SOCHAŘSKÝCH PAMÁTKÁCH v Žatci, fotografii z HALLOWEENSKÉHO PŘESPÁNÍ na ZŠ Petra Bezruče v Žatci, pozvánku na DÝŇOVÉ POSVÍCENÍ v regionálním muzeu a VÝMĚNNÝ BAZAR KNIH na žateckém gymnáziu.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video