Norma v Podbořanech téměř hotová, otevře 9. prosince

Alla Želinská 2021-11-23 18:21:00

Na dohled od radnice se staví nová prodejna německého řetězce Norma, stavba se chýlí ke konci. Třetí supermarket v Podbořanech je téměř hotov. Norma plánuje otevřít ve čtvrtek 9. prosince v 7 hodin ráno. Diskont potravin již inzeruje tuto novinku ve svých letácích.

Prodejní plocha má být kolem 1100 m2, u prodejny vzniklo také parkoviště, které bude mít kapacitu 64 aut.

Před měsícem již proběhla montáž technického zařízení objektu – rozvody elektřiny, vzduchotechniky, vytápění a dalších sítí, informoval nás během kontrolního dne Václav Rajn ze stavební firmy Šilhánek a syn, která novou prodejnu v Podbořanech staví. „Na těchto pracích se podílí jak naši dodavatelé z blízkého okolí, tak i firma z jižních Čech. Minulý týden byla zahájena pokládka podlahy – keramické dlažby v prodejně i jejím zázemí. Kontinuálně s pracemi na objektu prodejny pak probíhají vnější práce – zpevněné plochy, odvodnění a další nutné úpravy,” dodal Václav Rajn.

Celková plocha parkoviště u nově vznikající prodejny (64 parkovacích stání) je 2250 metrů čtverečních. Probíhají dopravní úpravy s ohledem na vybudování příjezdu k prodejně a vjezdu na parkoviště. Investor naplánoval otevření prodejny ještě v předvánočním období, kolaudace tedy musí proběhnout na přelomu listopadu a prosince.

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video