Jan Holštajn z Klůčku dostal skvělou nabídku. Stal se baskytaristou v rockové kapele Melodica

Hedvika Mašková 2021-12-03 10:30:00

Hudbě se věnuje od malička. Od devíti let zpívá a nyní studuje na teplické konzervatoři. Rovněž hraje na baskytaru, klavír a kytaru. Řeč je o talentovaném sedmnáctiletém Janu Holštajnovi z Klůčku, který nedávno dostal skvělou nabídku hrát jako baskytarista v rockové kapele Melodica.

,,Nabídku, jestli bych si nechtěl zahrát v kapele, jsem dostal od svého kamaráda Filipa Ježka, který také studuje konzervatoř. Tak to celé začalo! Ve skupině působím teprve od září letošního roku,“ sdělil nám Jan Holštajn, kterého zároveň můžete vidět v mosteckém divadle ve výpravné adaptaci Mauglí či historické hře Králova řeč.

V současné době mladý muzikant s kapelou hlavně zkouší. ,,Nacvičujeme současný repertoár z alba ,,Rockový srdce“, které bylo vydané letos v srpnu, ale pomalu začínáme i s písněmi, které se objeví na novém albu nazvaném „Rockový vesmír“. Na konec listopadu a na prosinec jsme měli rovněž naplánované koncerty, které se, bohužel, kvůli zhoršující se situaci kolem covidu všechny zrušily,“ pověděl, co je ve skupině aktuálního, Jan Holštajn a poznamenal, že se od jeho vstupu do kapely pořád něco děje: ,,Spolupracovali jsme s Nadačním fondem Slza zvířat, který Melodica podporuje, na skladbě ,,Šampion”. K písni se také natáčel videoklip (zahrál si v něm i náš manager, herec a moderátor Miroslav Šimůnek) a proběhl i křest v Praze. Kmotry se stalo mnoho celebrit z českého showbyznysu, například Lucie Zedníčková s dcerou Amelií Pokornou Zedníčkovou, Kristal Shine, Raego (letos získal stříbrného slavíka v kategorii Hip Hop Rap), Michal Šeda a další. Celou akci moderoval Miroslav Šimůnek. Předminulý týden jsme dokončili i nový videoklip ,,Rockerů král“, který jsme natáčeli v Teplicích v restauraci Velbloud a také na letišti Modelpark Suché u Modlan. Klip vyjde letos v prosinci. Naše písně je možné slyšet také v rádiích.“

V nejbližší době se fanoušci kapely mohou těšit na další videoklip k písni ,,Olymp“, který se bude natáčet na horách. Hudební skupina Melodica si do něho na pomoc přizvala opět známé osobnosti, které však nechce prozrazovat, ale nechá si jejich odtajnění jako překvapení.

,,V plánu jsou ještě další videoklipy k písním ,,Ježek“, ,,Bouře“ a ,,Soumrak“, kde by si měl zahrát také kytarista z kapely Zlatého Slavíka Marka Ztraceného Patrik Bartko, který do písně natočil ve studiu Ponte Records své kytarové party, a videoklip ,,Země nedýchá“, kde se jako host objeví kytarista Jan Bašek. Pracujeme také na anglické verzi písně ,,Život“, kam své party nabubnoval bubeník Russell Gilbrook z legendární kapely Uriah Heep. Píseň vyšla již v češtině na zmiňovaném albu ,,Rockový srdce“,“ prozradil na závěr Jan Holštajn z Klůčku, kterému role v kapele sedne jako ulitá, jelikož, jak sám říká, je to jeho ,,šálek kávy“. Působení bere zároveň i jako skvělou zkušenost a lze předpokládat, že o něm ještě hodně uslyšíme.

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video
Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video