Lounským judistům se závěr roku 2021 vydařil

Lucie Steklá 2022-01-16 14:25:36

Z posledního turnaje roku, Vánočního turnaje v Teplicích, přivezli osmnáct vyhraných zápasů. Vzhledem k epidemiologické situaci nebyl turnaj obsazen tak kvalitně jako v předešlých letech, ale i přesto se v tamní tělocvičně dokázalo prostřídat na 120 judistů z dvanácti oddílů.

 ,,Jak již bývá zvykem naši závodníci opět odjeli s celkovou kladnou bilancí vyhraných zápasů. Tentokrát to bylo osmnáct vyhraných a čtyři prohrané,“ shrnuli závody judisté. Zlaté medaile si jako tradičně odvezli David Zelenka kat. U9 váha do 33 kg který vybojoval pět výher. V U11 ve váze do 50kg Adéla Karasová po dvou výhrách přidala další zlato. Své první zlaté medaile se v U11 ve váze do 52 kg dočkal Jáchym Jansa. Na zaslouženém 2. místě skončil po 4 výhrách a 1 prohře Jáchym Pilař U9 váha do 31 kg. Na svých prvních závodech startoval Vitalii Futko V kategorii U9 ve váze do 24 kg porazil dva soupeře a po jediné prohře s vítězem kategorie bral stříbro. Pro bronzovou medaili si došel náš nemladší závodník Marcus Langer. V kategorii U7 ve váze do 22kg vybojoval dvě výhry a dvakrát prohrál. ,,Tímto jsme se rozloučili s pro nás velmi úspěšnou sezonou. Našim závodníkům patří obrovský dík za vzornou reprezentaci našeho oddílu, a přejeme jim hodně štěstí v nadcházejícím roce, kdy téměř všichni budou závodit jako nováčci ve vyšší věkové kategorii,“ uzavřeli judisté.

Se sezonou roku 2021 se lounští judisté rozloučili výšlapem na zříceninu hradu Pravda, kde si opekli buřty a malí judisté se vyřádili v malé sněhové nadílce.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA

Chmelařství družstvo Žatec hledá zaměstnance na pozice STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA A LOGISTIK, KURÁTOR CHMELAŘSKÉHO MUZEA. Nabízíme zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou práci, benefity v rámci sociálního programu. Podrobné podmínky na jednotlivé pozice najdete po rozkliknutí odkazu. Strukturovaný životopis zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
WWW: https://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


PRŮVODCE A VÝSTAVÁŘ

Chrám Chmele a Piva v Žatci hledá PRŮVODCE a VÝSTAVÁŘE. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost, cizí jazyk. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ekonom@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video