Lounským judistům se závěr roku 2021 vydařil

Lucie Steklá 2022-01-16 14:25:36

Z posledního turnaje roku, Vánočního turnaje v Teplicích, přivezli osmnáct vyhraných zápasů. Vzhledem k epidemiologické situaci nebyl turnaj obsazen tak kvalitně jako v předešlých letech, ale i přesto se v tamní tělocvičně dokázalo prostřídat na 120 judistů z dvanácti oddílů.

 ,,Jak již bývá zvykem naši závodníci opět odjeli s celkovou kladnou bilancí vyhraných zápasů. Tentokrát to bylo osmnáct vyhraných a čtyři prohrané,“ shrnuli závody judisté. Zlaté medaile si jako tradičně odvezli David Zelenka kat. U9 váha do 33 kg který vybojoval pět výher. V U11 ve váze do 50kg Adéla Karasová po dvou výhrách přidala další zlato. Své první zlaté medaile se v U11 ve váze do 52 kg dočkal Jáchym Jansa. Na zaslouženém 2. místě skončil po 4 výhrách a 1 prohře Jáchym Pilař U9 váha do 31 kg. Na svých prvních závodech startoval Vitalii Futko V kategorii U9 ve váze do 24 kg porazil dva soupeře a po jediné prohře s vítězem kategorie bral stříbro. Pro bronzovou medaili si došel náš nemladší závodník Marcus Langer. V kategorii U7 ve váze do 22kg vybojoval dvě výhry a dvakrát prohrál. ,,Tímto jsme se rozloučili s pro nás velmi úspěšnou sezonou. Našim závodníkům patří obrovský dík za vzornou reprezentaci našeho oddílu, a přejeme jim hodně štěstí v nadcházejícím roce, kdy téměř všichni budou závodit jako nováčci ve vyšší věkové kategorii,“ uzavřeli judisté.

Se sezonou roku 2021 se lounští judisté rozloučili výšlapem na zříceninu hradu Pravda, kde si opekli buřty a malí judisté se vyřádili v malé sněhové nadílce.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/KA

SPŠ a OA Kadaň přijme UČITELE/UČITELKY - tělesné výchovy - s aprobací anglický jazyk pro SŠ - matematiky (i částečný úvazek) - odborných předmětů stavebních (i částečný úvazek) Nástup od 1.9.2022. Možnost zajištění bytu. Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace.
Tel.: 474 343 393 - 5
E-mail: sps-kadan@sps-kadan.cz


PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Klaunka Pipi pro děti na Kadaňském pohádkovém festivalu

V úterý 24. 5. odpoledne oblíbený padák :-)

Přehrát video
Kadaňský pohádkový festival odstartován...

Začal v úterý 24. 5. v kině Hvězda s doprovodným programem před kinem a potrvá do pátku 27. 5. Tváří festivalu je Maxipes Fik, který v sobotu oslaví narozeniny...

Přehrát video