Na sedmnáct nových bytů v Kryrech čeká šedesát zájemců

Alla Želinská 2022-02-07 21:50:00

„Pro rok 2022 je naším hlavním cílem dokončit výstavbu 17 bytových jednotek v Jarní Zahradě a předat je do užívání našim občanům. Bude to složitý úkol. Bytů je 17 a žádostí přes 60,“ říká o cílech roku 2022 starosta Kryr Miroslav Brda.

Dále vedení města chce dokončit výstavbu příjezdových komunikací včetně parkoviště k tomuto bytovému domu.

Záměr výstavby nového bytového domu, který byl plně hrazen z městského rozpočtu, podpořila většina kryrských zastupitelů před rokem a půl. Čtyři tehdy hlasovali proti – projekt vnímali jako rizikový, nehospodárný a nedopracovaný. Bytový dům, který má nabídnout jednotky pro 17 nájemníků, staví Stavební a obchodní společnost Most z Obrnic. Konečná cena výstavby činí 25 127 050 Kč bez DPH.

„Nelehký úkol nás čeká i v naší obci Stebno, která byla v červnu 2021 postižena živelní pohromou. Po likvidaci následků začínáme obnovovat v obci zeleň, otevřeli jsme nové dětské hřiště, zahajujeme opravu spadlé hřbitovní zdi, v roce 2022 nás čeká ještě odklizení zbytků nahromaděné suti, na jaře zahájíme obnovu poničených obecních lesů, v neposlední řadě přerozdělíme občanům část obdržených finančních prostředků, abychom jim pomohli s odstraněním škod způsobených v červnu 2021,” pokračuje starosta.

Úkolů je celá řada a některé budou i dosti složité. "Přejeme všem našim občanům ve městě i místních částech hodně úspěchů v novém roce 2022 a hlavně zdraví,” popřál v naší novoroční anketě starosta M. Brda.              

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video