Celý Aquasvět se otevře možná na konci dubna

Redakce 2022-04-17 17:45:44

Chomutov – Po velké rekonstrukci je zatím otevřen pouze plavecký bazén. Takzvaná relaxační část s dětským bazénem a skluzavkami by měla otevřít na konci dubna.

Stane se tak v případě, že vyjdou dobře vzorky vody v bazénu. Samotné napouštění a ohřívání vody trvá několik dnů. Poté se musí odebrat vzorky, které zkontroluje hygienická stanice. Pokud bude vše v pořádku, může se otevřít. To by se mohlo stát na konci dubna, pokud se neobjeví nějaký další zádrhel.

Bazén se musel opravovat kvůli netěsnícím podlahám. Budova Aquasvěta ale má mnoho dalších závad, které se musely odstranit, nebo teprve odstraňovat budou. Má problémy se střechou, s odpadající fasádou a dalšími částmi nepříliš povedené stavby. Podle náměstka Dindy město bude chtít škody zaplatit po zhotoviteli. Ten ale chybu neuznává, věc tak velmi pravděpodobně skončí u soudu. Město čeká, až bude mít vyčíslené všechny náklady po dokončení oprav, které zaplatí, následně je bude vymáhat soudně.

Bazén je zavřený více než rok, původně se měl otevírat na začátku letošního roku, rekonstrukce se ale protáhla. Od února funguje aspoň plavecký sportovní bazén.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video