V Globusu sebral na zemi dvanáct tisíc. Hledá se svědek

Redakce 2022-05-05 15:44:09

Chomutov - Chomutovští policisté šetří přečin zatajení věci, ke kterému došlo v prodejně hypermarketu Globus v Chomutově ve čtvrtek 31. března ve večerních hodinách.

 Neznámý pachatel měl u vnitřních vstupních dveří obchodního centra nalézt a přisvojit si finanční hotovost ve výši 12.600 korun. Jednalo se o bankovky, které krátce před tím vypadly jejich majiteli z kapsy na zem.

Policisté v souvislosti s šetřením této události pátrají po totožnosti muže, který je zachycen na fotografiích. Pokud někdo muže z fotografií pozná, může informaci o jeho totožnosti poskytnout na Obvodním oddělení Policie ČR Chomutov-město, nám. T. G. Masaryka 3100, tel: 974 447 600, email: krpulk.uo.cv.oo.chomutov1@pcr.cz, případně na bezplatné telefonní lince 158.


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video