Den Na Kopci - pro děti i pro starousedlíky

Alla Želinská 2022-06-28 20:58:00

Druhou červnovou sobotu se Na Kopci v Podbořanech sešla spousta dětí a dospělých, aby oslavili dětský den a také sraz místních starousedlíků - obyvatel této lokality.

Na stanovištích s různými soutěžemi, tvůrčími dílničkami a úkoly je vítali dospěláci v pěkných tmavomodrých tričkách s nápisem Dětský den Na Kopci. "Nová trička jsme si díky sponzorům nechali letos udělat, neboť jsme již měli 7. ročník a myslím, že se tato akce stala již tradiční a zaslouží si to," řekla nám jedna z organizátorek Martina Bláhová. 

Dětský den tradičně započala ukázka Karate Clubu Podbořany, v rámci celé akce maskoval Český červený kříž Louny zranění, ke kterým naštěstí nedošlo, pár čár a kouzel dětem ukázal kouzelník p. Kuthan, dětský den ukončili pro děti dobrovolní hasiči Podbořan, kteří pro všechny připravili pěnu a poté malé zchlazení vodní mlhou.

Letos se podle součtu v presenční listině Dětského dne zúčastnilo 181 dětiček. Dospělých pak na srazu starousedlíků bylo v jednu chvíli 282! 

Sponzoři akce byli Město Podbořany, Ústecká komunitní nadace, DGas, Michal Galus, Elektro Horský, Mlýn a.s. a mnoho dalších, včetně starousedlíků, kteří zajistili stavbu stanu, pečené dobroty a stanoviště pro děti. Všem patří veliký dík.

Koukněte na fotky z loňského Dětského dne Na Kopci ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video