Blšany hostí Mistrovství Evropy ve flyballu

Alla Želinská 2022-07-15 15:09:00

V Blšanech se koná velká sportovní událost. Mistrovství Evropy ve flyballu 2022! Probíhá právě v těchto dnech od 15. do 17. července. Turnaj je otevřený pro všechny flyballové týmy z celé Evropy.

Flyball je sport i zábava pro temperamentní psy všech plemen. Oproti agility má výhodu, že pro psovoda není tolik náročný, takže se mu mohou věnovat i fyzicky méně disponovaní psovodi.

Utkávají se v něm dvě čtyřčlenná družstva na dvou stejných flyballových dráhách. Každá dráha se skládá ze čtyř stejných skokových překážek a flyballového boxu, který vystřeluje míček.

Poslední Mistrovství Evropy se konalo v roce 2019, takže letos dorazilo opravdu mnoho týmů z celé flyballové Evropy. Vybrané místo nabízí možnost uspořádat turnaj v krásné přírodě, zároveň s dobrou dostupností do okolních měst, na velmi kvalitním povrchu fotbalového hřiště.

Turnaj Mistrovství Evropy ve flyballu pořádá Flyball Club České republiky.

„Mistrovství Evropy probíhá ve fotbalovém areálu. Terén má nulový sklon a travnatou plochu, která bude přizpůsobena našim potřebám v dostatečném předstihu. Na místě je zajištěna elektřina, voda, sociální zařízení. Ubytování je možné ve stanech a karavanech; každému týmu bude přidělen určitý prostor, tak jak ho známe z předchozích EFC. Jednotlivé běhy v divizích se konají na třech samostatných parkúrech na fotbalovém hřišti. Zobrazování výsledků a pořadí běhů chceme nabídnout online. Wi-Fi bude přizpůsobena velkému počtu uživatelů a bude pokrývat celý areál mistrovství, včetně plochy pro ubytování účastníků. Na místě bude k dispozici občerstvení pro účastníky,” informovali pořadatelé. 

Sledovat průběh a výsledky můžete na FB.

Odkaz na výsledky ZDE.

A nejen pro milovníky psů mají v Blšanech tento víkend večerní program - Green Valley Fest.

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video