Sportovní areál Pod Chlumem otevřel

Lucie Steklá 2022-07-28 12:55:00

Jako malý dárek ke konci školního roku dostali obyvatelé Loun nový sportovní areál. Ten se otevřel těsně na před prázdninami v lokalitě Pod Chlumem.

Na návštěvníky čeká několik možností sportovního vyžití. V novém areálu si mohou vyzkoušet jízdu na pumptrackové dráze, zahrát si disk golf na šesti jamkách nebo si rekreačně zahrát nohejbal či volejbal. ,,Hřiště na discgolf je krátké, ale těžké a hodně technické. V republice jich je asi již sto čtyřicet a těší se velké oblibě. V tomto sportu máme dokonce mistra Evropy. Oblibu si získal zvláště v době covidu, kdy to byl jeden z mála sportů, který se mohl hrát téměř bez omezení,“ uvedl Přemysl Novák, který discgolf šíří a propaguje po celé republice. Sám se s discgolfem seznámil jako student náhodou v Americe. ,,Louňané se po hřišti dlouho ptali a já jsem rád, že se hřiště povedlo zrealizovat na doposud nevyužitém zemí,“ řekl při otevírání areálu lounský starosta Pavel Janda, který také jako první šestijamkové hřiště vyzkoušel. Pro případné zájemce o hru jsou disky k zapůjčení v areálu Pivovaru Zichovec.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video