Memoriál Petry Hézlové: cvičení, běh, zábava. Sportovci posedmé podpoří onkologické oddělení

Lucie Steklá 2022-08-25 14:31:18

Louny - Sportovci již posedmé podpoří charitativní akci na památku kamarádky, kolegyně a členky sportovního spolku BeFit Louny, Petry Hézlové. Memoriál se uskuteční tuto sobotu 28. srpna, tentokrát na lounském výstavišti. ,,Čeká nás odpoledne plné sportu a vyžití pro celou rodinu. Výtěžek akce je věno-ván na podporu Onkologie Chomutov,“ říkají pořadatelé z BeFit.

Pro sportovce jsou připraveny cyklo i běžecké závody, program pro děti i dospělé. Během dne se účastníci Memoriálu Petry Hézlové mohou těšit na pro-gram party V pohybu s připravenými dětskými sportovními disciplínami, hrací stánky pro kluky i holky od Matellu, T-mobile chill zona, stánek Všeobecné zdravotní pojišťovny s informacemi k prevenci civilizačních chorob a info o prevenčních programech, stánek Záchranné služby s možností prohlídky sanitky a simulace resuscitace, stánek tanečníků HD Zlouni, výživového specialistu s nabídkou patnáctiminutových konzultací Lucie Hermanová, součástí je měření a tělesná diagnostika, stánek VR Bridge Most s virtuální realitou, skákací hrad a cukrovou vatu pro děti, fotostanici s možností vytisknout si fotky. Na akci bude přítomna také Policie ČR, která umožní prohlídku služebních zbraní a vozidel, k dispozici bude náborový stan Policie ČR, oddělení služební kynologie předvede prezentaci obranářkách dovedností policejních psů, program s prevenčním programem KAP-KA 97 - sdružení onkologický pacientů a přátel Chomutov.

,,Přidejte se k nám a přijďte si zacvičit, zaběhat, projet na kole, s dětmi na dětský program, anebo se jen podívat a připojit k našemu projektu, který pomáhá usnadnit život těm, kteří potřebují pomoc a kvalitní lékařskou péči. Celé sportovní odpoledne se nese v pohodovém duchu, nesoutěžíme, ale společně sportujeme. Tak vezměte rodinu, přátele, kolegy, kamarády a pojďte nám pomoci udělat něco pro lepší svět,“ zvou na memoriál pořadatelé.

Memoriál začíná v jednu hodinu odpoledne registrací, o hodinu později memoriál zahájí mažoretky ZUŠ Louny. V 14.15 hodin startuje závodu cyklistů, o pět minut později závod běžců, v půl třetí dětský běžecký závod, následuje vyhlášení dětské soutěže. V 15 a 16 ho-din je připravena ukázka obranářských dovedností policejních psů, v 15 hodin lekce Bodyfit o hodinu později lekce Zumby, v 15.45 streethardworkers exhibice, od půl páté čekána návštěvníky Self Defense Division workshop sebeobrany pro všechny, od pěti lekce Strong, od 17.50 hodin Tabata, od 18.25 lekce Stretch&Core. Během odpoledne také vystoupí HD Zlouni, proběhne vyhlášení závodů běžců a cyklistů, vylosuje se tombola, od půl os-mé je na programu Giovanni becca módní přehlídka, poté vyhodnocení sbírky, vystoupení EDDIE STOILOW & DAFONIC a do druhé hodiny ranní after party s DJ E2 Dafonic. Více na webu befitlouny.cz/memorial-2022/.

Celková sbírka, kterou přineslo pravidelné konání memoriálu, již přesahuje úctyhodných 750 tisíc korun. ,,V roce 2021 jsme vybrali přes 250 tisíc korun. Díky našim příspěvkům došlo na oddělení Onkologie Chomutov k rekonstrukcím a úpravám oddělení, aby se zde pacientům lépe žilo v čase, kdy jsou hospitalizováni. Nadstandardně se vy-bavily a revitalizovaly pokoje pro pacienty, zrekonstruovaly společné prostory a vylepšují se i prostory pro zaměstnance. V letošním roce je naším cílem upravit společné prostory oddělení, což jistě ocení i návštěvy,” uvedli pořadatelé.

Pokud nejste sportovci a chtěli a chcete podpořit dobou věc, můžete platbou na účet 5494476369/0800 v libovolné částce. Přispět můžete také prostřednictvím veřejné sbírky na Donio.cz.

,,Snažíme se zlepšit prostředí pro pacienty a dopřát tak nadstandardní vybavení, na které se běžném rozpočtu nedostává. Proč onkologie? Díky naší kamarádce Petře, která se zde léčila, a i když její příběh nedopadl dobře, na počest její památce se snažíme, abychom pomohli dalším příběhům,“ vysvětlují členky BeFit podporu chomutovské onkologie.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video