Memoriál Petry Hézlové: cvičení, běh, zábava. Sportovci posedmé podpoří onkologické oddělení

Lucie Steklá 2022-08-25 14:31:18

Louny - Sportovci již posedmé podpoří charitativní akci na památku kamarádky, kolegyně a členky sportovního spolku BeFit Louny, Petry Hézlové. Memoriál se uskuteční tuto sobotu 28. srpna, tentokrát na lounském výstavišti. ,,Čeká nás odpoledne plné sportu a vyžití pro celou rodinu. Výtěžek akce je věno-ván na podporu Onkologie Chomutov,“ říkají pořadatelé z BeFit.

Pro sportovce jsou připraveny cyklo i běžecké závody, program pro děti i dospělé. Během dne se účastníci Memoriálu Petry Hézlové mohou těšit na pro-gram party V pohybu s připravenými dětskými sportovními disciplínami, hrací stánky pro kluky i holky od Matellu, T-mobile chill zona, stánek Všeobecné zdravotní pojišťovny s informacemi k prevenci civilizačních chorob a info o prevenčních programech, stánek Záchranné služby s možností prohlídky sanitky a simulace resuscitace, stánek tanečníků HD Zlouni, výživového specialistu s nabídkou patnáctiminutových konzultací Lucie Hermanová, součástí je měření a tělesná diagnostika, stánek VR Bridge Most s virtuální realitou, skákací hrad a cukrovou vatu pro děti, fotostanici s možností vytisknout si fotky. Na akci bude přítomna také Policie ČR, která umožní prohlídku služebních zbraní a vozidel, k dispozici bude náborový stan Policie ČR, oddělení služební kynologie předvede prezentaci obranářkách dovedností policejních psů, program s prevenčním programem KAP-KA 97 - sdružení onkologický pacientů a přátel Chomutov.

,,Přidejte se k nám a přijďte si zacvičit, zaběhat, projet na kole, s dětmi na dětský program, anebo se jen podívat a připojit k našemu projektu, který pomáhá usnadnit život těm, kteří potřebují pomoc a kvalitní lékařskou péči. Celé sportovní odpoledne se nese v pohodovém duchu, nesoutěžíme, ale společně sportujeme. Tak vezměte rodinu, přátele, kolegy, kamarády a pojďte nám pomoci udělat něco pro lepší svět,“ zvou na memoriál pořadatelé.

Memoriál začíná v jednu hodinu odpoledne registrací, o hodinu později memoriál zahájí mažoretky ZUŠ Louny. V 14.15 hodin startuje závodu cyklistů, o pět minut později závod běžců, v půl třetí dětský běžecký závod, následuje vyhlášení dětské soutěže. V 15 a 16 ho-din je připravena ukázka obranářských dovedností policejních psů, v 15 hodin lekce Bodyfit o hodinu později lekce Zumby, v 15.45 streethardworkers exhibice, od půl páté čekána návštěvníky Self Defense Division workshop sebeobrany pro všechny, od pěti lekce Strong, od 17.50 hodin Tabata, od 18.25 lekce Stretch&Core. Během odpoledne také vystoupí HD Zlouni, proběhne vyhlášení závodů běžců a cyklistů, vylosuje se tombola, od půl os-mé je na programu Giovanni becca módní přehlídka, poté vyhodnocení sbírky, vystoupení EDDIE STOILOW & DAFONIC a do druhé hodiny ranní after party s DJ E2 Dafonic. Více na webu befitlouny.cz/memorial-2022/.

Celková sbírka, kterou přineslo pravidelné konání memoriálu, již přesahuje úctyhodných 750 tisíc korun. ,,V roce 2021 jsme vybrali přes 250 tisíc korun. Díky našim příspěvkům došlo na oddělení Onkologie Chomutov k rekonstrukcím a úpravám oddělení, aby se zde pacientům lépe žilo v čase, kdy jsou hospitalizováni. Nadstandardně se vy-bavily a revitalizovaly pokoje pro pacienty, zrekonstruovaly společné prostory a vylepšují se i prostory pro zaměstnance. V letošním roce je naším cílem upravit společné prostory oddělení, což jistě ocení i návštěvy,” uvedli pořadatelé.

Pokud nejste sportovci a chtěli a chcete podpořit dobou věc, můžete platbou na účet 5494476369/0800 v libovolné částce. Přispět můžete také prostřednictvím veřejné sbírky na Donio.cz.

,,Snažíme se zlepšit prostředí pro pacienty a dopřát tak nadstandardní vybavení, na které se běžném rozpočtu nedostává. Proč onkologie? Díky naší kamarádce Petře, která se zde léčila, a i když její příběh nedopadl dobře, na počest její památce se snažíme, abychom pomohli dalším příběhům,“ vysvětlují členky BeFit podporu chomutovské onkologie.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video