Ukradl kola, auta nedal ani na špalky

Redakce 2022-11-04 20:06:40

Jirkov - Najít auta neplánovaně "na špalkách" nikoho nepotěší. Zloděj v Jirkově se ale nerozpakoval a očesaná auta postavil rovnou na silnici.

Policisté šetří dva případy odcizení kol z osobních vozidel včetně pneumatik, k nimž došlo v posledních dnech v Jirkově. V prvním případě neznámý pachatel zřejmě v noci ze soboty na neděli 30. října odcizil z vozidla zn. Škoda zaparkovaného na propojce mezi obchvatovou komunikací a Telčským údolím čtyři kusy hliníkových disků zn. Škoda včetně letních pneumatik zn. Dunlop. Po demontáži kol skončilo auto přímo na zemi, čímž došlo k jeho poškození. Kromě toho z přední části vozidla ještě ukradl znak „Škoda“. O dva dny později došlo k podobné krádeži také v ulici Studentská na parkovišti u prodejny supermarketu. V noci z pondělí na úterý tam někdo tímto způsobem odcizil čtyři kusy hliníkových disků zn. Ford včetně zimních pneumatik Continental. Také Ford tak skončil po demontáži kol přímo na zemi a byl tím značně poškozen. (viz fotografie níže)

Jednáním neznámého pachatele či pachatelů tak byla majitelům vozidel způsobena škoda předběžně vyčíslená na více než 200 tisíc korun. Jirkovští policisté případ šetří pro podezření z trestných činů krádeže a poškození cizí věci.

V případě jakýchkoli poznatků k pachatelům či odcizeným kolům se, prosím, obraťte na Obvodní oddělení Policie ČR v Jirkově, ul. Bezručova 1037, tel.: 974 447 500 nebo na linku 158.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video