Mač v rybníku už tuto sobotu

Veronika Salášková 2012-08-03 00:46:00

Velká Černoc – Druhý ročník rybníkového póla pořádá už tuto sobotu 4. srpna občanské sdružení Velká Černoc sobě na rybníku před hospodou ve Velké Černoci. Už sám název akce dává tušit, že mač bude plný legrace a bude mít tak volná pravidla, jak jen bude možné. Po skončení turnaje ve vodním pólu bude navazovat druhá část programu na dětském hřišti.

Ta se má nést v duchu netradičního zápolení všech se všemi. Zápas v rybníce začne ve 13 hodin. Tato akce je společná jak pro děti, tak i pro dospěláky, ve věkovém rozpětí od 7 let až po 150 let. Jedinou podmínkou hry je, že tým bude mít šest členů. Před samotným utkáním se uskuteční prezentace a registrace a následně rozlosování mužstev na vodní pólo.
Díky tomu, že se na akci finančně podílí Ústecký kraj, na ní bude místním dětem předáno několik sportovních prvků k trvalému používání – trampolína na skákání, rozkládací pingpongový stůl, branky na vodní pólo, rozdělovací vodní dráha, různé míče a sady ke hře badminton. Podrobné informace o celé akci lze nalézt na webových stránkách velka-cernoc.webnode.cz.

 

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video