Děti vědí, kde mají domov

Jan Vnouček 2012-11-06 09:32:00

Podbořany – Velký ohlas mezi školami opět vzbudila výtvarná soutěž na téma Kde domov můj. Klání dětských malířů a kreslířů již tradičně vyhlásil Dům dětí a mládeže v Podbořanech u příležitosti říjnového výročí vzniku republiky. Ze škol z celého Podbořanska přišlo organizátorům 106 prací.

„Objevily se názory, že už máme změnit téma, ale ukázalo se, že to není přežité a pořád to děti oslovuje,“ konstatuje vedoucí domu dětí Hana Ivanovová. Ta předsedala porotě, která díla v pěti kategoriích anonymně hodnotila. Spolu s Irenou Preclíkovou a Josefem Podzimkem první místa přisoudila obrázkům Natálie Moučkové (MŠ Hlubanská), Matěje Hofmana (ZŠ TGM Podbořany), Barbory Svejkovské, Nikoly Nagyové a Veroniky Tučímové (všechny ZŠ Lubenec). Na medailových pozicích se dále umístili mladí umělci z Blatna, Vroutku, Petrohradu a Krásného Dvora.
Výstavku z nejlepších prací si přišly prohlédnout i děti z družiny ZŠ TGM Podbořany pod vedením vychovatelky Jitřenky Beranové. Na snímku ukazují, jaký obrázek se jim nejvíce líbí. Další fotky najdete zde.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video