Z diskotéky bude společenský sál

Pavel Macák 2012-11-15 00:49:00

Louny – Novináři měli minulý týden možnost prohlédnout si všechny prostory městem Louny za 10,5 milionu korun zakoupeného objektu Zastávka, který by měl opět sloužit pro pořádání plesů a společenských zábav. Z uvedené částky zatím město zaplatilo podle smlouvy jen osm milionů. Objekt byl v soukromém vlastnictví a ještě do nedávna sloužil jen pro pořádání diskoték. Fotky z prohlídky naleznete zde.

Pamětníci, kteří sem dříve desítky let chodili na taneční zábavy, by vnitřek stěží poznali. Hodně se zde změnilo a hodně se zde bude muset změnit, aby byl taneční sál opět místem důstojným plesové zábavě. K tomu bude třeba mnoha drobných stavebních úprav a oprav. Vedení města společně s vybranými odborníky objekt navštívilo minulou středu, aby společně sestavili další postup rekonstrukce. Předpokládá se, že na to bude stačit zhruba tři a půl milionu korun. „Dohodli jsme se, že o pomoc požádáme fakultu architektury ČVÚT Praha, jejíž studenti by mohli vypracovat architektonickou studii, případně formou diplomové práce, podle které by se pak nechal zpracovat projekt,“ řekl starosta Radovan Šabata. Nejprve by měly být zprovozněny a pronajaty restaurační prostory, kde v podstatě není potřeba větších zásahů. Následně se bude pokračovat v úpravách ostatních sálů, přísálí a sociálních zařízení. S prvními tanečními zábavami se zde počítá až v příští plesové sezóně. Snímky též na www.ohremedia.cz . Foto: Pavel Macák

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video