Show žateckého fotografa v Praze

Redakce 2013-02-04 01:16:00

Praha – Modelky a desítky dalších krásných dívek, celebrity, soutěže miss mokré tričko a missák mokré slipy, gogo tanečnice, tedy nevýslovná show v rámci sobotního (19. 1.) celonočního programu v klubu Rock Cafe na Národní třídě v Praze – to byla kulisa křtu nového kalendáře AKTY 2013 žateckého rodáka – fotografa Antonína Svobody. Moderátoři večera Petr Šimáček a Slávek Boura představili na pódiu nejen úspěšného fotografa, ale všechny ženy a dívky z kalendáře, které pokřtily 12-stránkový obrazový kalendář aktů za velkého zájmu kolegů fotografů a přes 350 hostů.

Žatecký fotograf využil pro fota na-příklad i scenérii Nechranické přehrady, kam si loni v létě přivezl pětici modelek v čele s naší momentálně nejlepší pornoherečkou Martinou Tarra White.
„Ženskou krásu fotím nejraději a nejčastěji. Oslovuje mne eroticky hravý playboy styl, ale také aktový styl. Akt fotografuji nejen v ateliéru vybaveném špičkovou technikou, ale i venku – v přírodě, v parcích, na neobvyklých místech, třeba v kovošrotu, na balících slámy, také na veřejnosti přímo ve městě. Nedávno jsem fotil skupinový akt na hlavním žateckém náměstí před morovým sloupem.“ A jak veřejnost reaguje na nahotu modelek? „Jsou nádherné, taková krása přeci nemůže nikoho pohoršit. Spíše se lidé rádi podívají,“ říká Antonín Svoboda. Autor je s fotografiemi ženských aktů v poslední době úspěšný v prestižních soutěžích v rámci celé ČR. Málokdo ví, že Antonín Svoboda vlastní také rozsáhlou sbírku starých fotoaparátů, kterých má přes 1200, přičemž nejstarší pochází z roku 1893.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video