Pěstírnu konopí v Lipně zlikvidovala Přehrada

Redakce 2013-02-26 17:13:00

Lipno – Pěstírnu marihuany odhalili policisté v rodinném domě v obci Lipno. Na místě zadrželi při zásahu mladou cizinku. Ta se zde starala téměř o 900 rostlin konopí.

Lounští kriminalisté případ toxikomanie s krycím názvem Přehrada 2 rozkrývali několik týdnů. Samotný zásah pak provedli v úterý 19. února. V obci Lipno objevili na základě domovní prohlídky pěstírnu konopí. Ta se nacházela v jednom rodinném domě a dále v prostorách stodoly a přístavků, které přináležejí k tomuto domu. „V celkem šesti místnostech bylo zajištěno 306 kusů rostlin konopí výšky 10 cm ve fázi růstu, 436 kusů vysokých 30 – 40 cm a 147 kusů o výšce 50 cm ve fázi květu. Celkem se tedy jednalo o 889 kusů hydroponiích rostlin z rodu canabis tzv. SKANK, což je látka, která obsahuje vysoký stupeň THC,“ sdělila mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová. Kromě marihuany zajistili policisté i prekursory a hnojiva určená speciálně k tomuto pěstování a šlechtění.
Prvotní zákrok spojený se zadržením podezřelé osoby a domovní prohlídku provedli policisté ze Služby kriminální policie a vyšetřování Louny a policisté ze Speciální pořádkové jednotky Ústí nad Labem. Během zákroku nebyl nikdo ze zasahujících policistů a ani dalších osob zraněn. Samotné prohlídky prostor se dále zúčastnili i pracovníci ČEZ, kteří na místě zadokumentovali nepovolený odběr elektrické energie, a specialisté z Oddělení kriminalistické techniky a expertizy Krajského ředitelství Policie ČR Ústí nad Labem.
„Na místě policisté zadrželi 27letou ženu cizí národnosti, kterou následně obvinil komisař služby kriminální policie a vyšetřování z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jí podle trestního zákoníku hrozí až desetileté odnětí svobody,“ dodala Střelcová. Obviněná se již nachází ve vazební věznici.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video