Ve škole strávili i noc

Redakce 2011-07-01 00:15:00

Žatec – Žáci žatecké základní školy praktické se  v minulých týdnech přesvědčili, že školní budova může – kromě učení a občasného strachu ze zkoušení – poskytnout také jistá pozitiva.  Každý člověk by předpokládal, že v pátek večer budou třídy školních budov  pusté a tiché. A že tomu tak zůstane až do pondělního rána. Ne však v našem případě.

Okolo šesté hodiny večerní můžeme před budovou DD, ZŠ a SŠ v Žatci pozorovat divné hemžení a slyšet mnoho radostných hlasů. To již dorazili hoši deváté třídy. Jsou vyzbrojeni spacáky a vším, co budou dnes večer potřebovat. Musíme se opravdu soustředit, abychom mezi nimi rozeznali drobnou postavu jejich třídní učitelky, Mgr. Lenky Woloszczukové.
A jak k tomu vůbec došlo? Přespání ve škole a „filmová noc“ bylo výhrou pro první čtyři dvojice, které zvítězily v olympiádě z českého jazyka, kterou paní učitelka uspořádala pro druhý stupeň školy. A zájem byl opravdu velký. Zúčastnili se všichni, kdo mohli.
Večer proběhl podle představ všech účastníků akce, po krátké procházce si děti udělaly večeři, na kterou si samy vybraly ingredience. Poté se do večerních hodin promítaly komediální filmy a šlo se spát.
Ráno proběhla společná snídaně a úklid třídy i kuchyňky. To byste nevěřili, jak je popcorn pohyblivý! Ale chlapci zvládli i toto na výbornou. Celá akce se všem moc líbila a tak doufáme, že není poslední tohoto druhu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video