Ve škole strávili i noc

Redakce 2011-07-01 00:15:00

Žatec – Žáci žatecké základní školy praktické se  v minulých týdnech přesvědčili, že školní budova může – kromě učení a občasného strachu ze zkoušení – poskytnout také jistá pozitiva.  Každý člověk by předpokládal, že v pátek večer budou třídy školních budov  pusté a tiché. A že tomu tak zůstane až do pondělního rána. Ne však v našem případě.

Okolo šesté hodiny večerní můžeme před budovou DD, ZŠ a SŠ v Žatci pozorovat divné hemžení a slyšet mnoho radostných hlasů. To již dorazili hoši deváté třídy. Jsou vyzbrojeni spacáky a vším, co budou dnes večer potřebovat. Musíme se opravdu soustředit, abychom mezi nimi rozeznali drobnou postavu jejich třídní učitelky, Mgr. Lenky Woloszczukové.
A jak k tomu vůbec došlo? Přespání ve škole a „filmová noc“ bylo výhrou pro první čtyři dvojice, které zvítězily v olympiádě z českého jazyka, kterou paní učitelka uspořádala pro druhý stupeň školy. A zájem byl opravdu velký. Zúčastnili se všichni, kdo mohli.
Večer proběhl podle představ všech účastníků akce, po krátké procházce si děti udělaly večeři, na kterou si samy vybraly ingredience. Poté se do večerních hodin promítaly komediální filmy a šlo se spát.
Ráno proběhla společná snídaně a úklid třídy i kuchyňky. To byste nevěřili, jak je popcorn pohyblivý! Ale chlapci zvládli i toto na výbornou. Celá akce se všem moc líbila a tak doufáme, že není poslední tohoto druhu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video