Ve škole strávili i noc

Redakce 2011-07-01 00:15:00

Žatec – Žáci žatecké základní školy praktické se  v minulých týdnech přesvědčili, že školní budova může – kromě učení a občasného strachu ze zkoušení – poskytnout také jistá pozitiva.  Každý člověk by předpokládal, že v pátek večer budou třídy školních budov  pusté a tiché. A že tomu tak zůstane až do pondělního rána. Ne však v našem případě.

Okolo šesté hodiny večerní můžeme před budovou DD, ZŠ a SŠ v Žatci pozorovat divné hemžení a slyšet mnoho radostných hlasů. To již dorazili hoši deváté třídy. Jsou vyzbrojeni spacáky a vším, co budou dnes večer potřebovat. Musíme se opravdu soustředit, abychom mezi nimi rozeznali drobnou postavu jejich třídní učitelky, Mgr. Lenky Woloszczukové.
A jak k tomu vůbec došlo? Přespání ve škole a „filmová noc“ bylo výhrou pro první čtyři dvojice, které zvítězily v olympiádě z českého jazyka, kterou paní učitelka uspořádala pro druhý stupeň školy. A zájem byl opravdu velký. Zúčastnili se všichni, kdo mohli.
Večer proběhl podle představ všech účastníků akce, po krátké procházce si děti udělaly večeři, na kterou si samy vybraly ingredience. Poté se do večerních hodin promítaly komediální filmy a šlo se spát.
Ráno proběhla společná snídaně a úklid třídy i kuchyňky. To byste nevěřili, jak je popcorn pohyblivý! Ale chlapci zvládli i toto na výbornou. Celá akce se všem moc líbila a tak doufáme, že není poslední tohoto druhu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video