Mladí hasiči soutěžili v Cítolibech

Redakce 2013-04-10 00:45:00

Cítoliby – Branného závodu všestrannosti se v sobotu zúčastnili mladí hasiči z okresu Louny a několika obcí Ústeckého kraje v Cítolibech. Devětadvacet pětičlenných hlídek na trase od hasičské zbrojnice, kolem bažantnice a školy zpět absolvovalo devět disciplín. Každý malý hasič musel prokázat své znalosti ve zdravovědě, poznání hasicích přístrojů a technických prostředků, vázání uzlů či topografii. Další z disciplín byla střelba ze vzduchovky, slalom se žebříkem, chůdy a kuželky.  Hasiči soutěžili v třech kategoriích, přípravka, mladší žáci a starší žáci. Více snímků ze závodu najdete zde.

Nejvíce, šestnáct hlídek, do závodu vyběhlo v kategorii starších žáků. Pohár pro vítěze putoval do Domoušic, jejichž hlídka doběhla do cíle nejrychleji, a to za 27:39 minuty, a s nejmenším počtem trestných bodů. Jen o pár minutek pomalejší byli domácí Cítoliby a na třetím místě se umístilo družstvo z Hřivic. Kategorie mladších žáků měla deset družstev, z nichž nejúspěšnější byly Cítoliby, druhé místo obsadili hasiči z Domoušic a třetí příčka patřila družstvu z Obrnic. V přípravce, v níž soutěžily děti narozené od září roku 2006, běžely stejnou trasu tři hlídky. Nejúspěšnější byli malí z Obrnic, druhou a třetí příčku obsadila dvě domácí družstva. Nejvíce mladých hasičů přijelo z Domoušic a závodili ve čtyřech hlídkách. Každé družstvo od organizátorů SDH Cítoliby obdrželo při vyhlášení výsledků věcné ceny, první tři úspěšní z každé kategorie pohár a medaile. Ty vyrobily děti z místní mateřské školy ze dřeva.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video