Mladí hasiči soutěžili v Cítolibech

Redakce 2013-04-10 00:45:00

Cítoliby – Branného závodu všestrannosti se v sobotu zúčastnili mladí hasiči z okresu Louny a několika obcí Ústeckého kraje v Cítolibech. Devětadvacet pětičlenných hlídek na trase od hasičské zbrojnice, kolem bažantnice a školy zpět absolvovalo devět disciplín. Každý malý hasič musel prokázat své znalosti ve zdravovědě, poznání hasicích přístrojů a technických prostředků, vázání uzlů či topografii. Další z disciplín byla střelba ze vzduchovky, slalom se žebříkem, chůdy a kuželky.  Hasiči soutěžili v třech kategoriích, přípravka, mladší žáci a starší žáci. Více snímků ze závodu najdete zde.

Nejvíce, šestnáct hlídek, do závodu vyběhlo v kategorii starších žáků. Pohár pro vítěze putoval do Domoušic, jejichž hlídka doběhla do cíle nejrychleji, a to za 27:39 minuty, a s nejmenším počtem trestných bodů. Jen o pár minutek pomalejší byli domácí Cítoliby a na třetím místě se umístilo družstvo z Hřivic. Kategorie mladších žáků měla deset družstev, z nichž nejúspěšnější byly Cítoliby, druhé místo obsadili hasiči z Domoušic a třetí příčka patřila družstvu z Obrnic. V přípravce, v níž soutěžily děti narozené od září roku 2006, běžely stejnou trasu tři hlídky. Nejúspěšnější byli malí z Obrnic, druhou a třetí příčku obsadila dvě domácí družstva. Nejvíce mladých hasičů přijelo z Domoušic a závodili ve čtyřech hlídkách. Každé družstvo od organizátorů SDH Cítoliby obdrželo při vyhlášení výsledků věcné ceny, první tři úspěšní z každé kategorie pohár a medaile. Ty vyrobily děti z místní mateřské školy ze dřeva.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Příslušník Policie ČR

Staňte se příslušníkem Policie ČR. Náborový příspěvek 110 000,- Kč, po roce 31 890,- Kč jistý služební příjem. Požadavky: občanství ČR, věk 18 let, SŠ s maturitou, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, bezúhonnost, bez stranické příslušnosti.
Tel.: 974 421 751
E-mail: krpu.nabor@pcr.cz


VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video
2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video