Úvod   /   Zprávy   /   Na bojiště po asfaltu

Na bojiště po asfaltu

Jan Vnouček 2013-05-30 14:55:00

Podbořany – Prodloužení komunikace u areálu podbořanského koupaliště schválili městští zastupitelé na svém posledním jednání. Cílem investiční akce je vybudovat zpevněnou silnici, po které by se dalo dojet až na plochu tzv. bitevního pole. Tato plocha pak bude fungovat jako záložní parkoviště pro návštěvníky koupaliště a plocha pro pouťové atrakce či cirkusy.

Stavební zakázku ve výběrovém řízení získala s nejlevnější nabídkou ve výši 940 tisíc společnost RRR z Chomutova. Její pracovníci se už pustili do práce. Nejprve plochu odvodnili, zapustili propustek a pak začali navážet až tři metry vysokou navážku, která spojí níže položenou silnici s vyšší terénní vlnou u „bojiště“. Na navážce se posléze vybuduje šest metrů široká cesta s živičným povrchem. Součástí projektu je i položení nového živičného povrchu na příjezdovou komunikaci ke koupališti. Na snímku je v hlubokém výkopu zaměstnanec firmy Jiří Mudrák.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video