Neseďte doma: Kam vyrazit na zajímavé akce v nejbližších dnech

Redakce 2013-06-14 07:00:00

Okres Louny – Naše redakce přichází s novým nápadem, který jste si sami vyžádali. Volali jste po přehledu akcí, které se v našem regionu konají, abyste si mohli případně vybrat ty, které Vás osloví. Proto budeme pravidelně takový přehled na našich stránkách připravovat. Pár zajímavých tipů na nejbližší dny najdete zde.

SOBOTA 15.6.
Sokolské cvičiště Zbrašín
Hry Mikroregionu Lounské Podlesí. Zábavně sportovní klání vesnic Brodec, Cítoliby, Domoušice, Hřivice, Jimlín, Líšťany, Opočno, Pnětluky, Ročov a Zbrašín. Začátek ve 13 hodin.
Obora, areál Pod Babkami
Tradiční Vodník pod širým nebem od 15 hodin. Můžete se těšit na ĎAS Klouzák, soutěže pro děti, ukázky vozidel IZS. Vodníci přijedou v 18.30 hodin.
Psychiatrická léčebna Petrohrad
XXI. Zahradní slavnost. Vystoupí Schovanky, Žatečanka, Jazzrevue, Monogram ad. Od 10 hod.
Malá Černoc, náves
Svatoantonínská pouť. Pavel Votápek (mistr světa v show s bičem), dětská diskotéka, písně W. Matušky, kapela Dlouhej flám. Uvádí Šimon Pečenka. Od 13 hod.
Zámek Stekník
Divadelní představení především pro děti. Na zdejším nádvoří zahraje od 13 hodin  DS Klouzák Postoloprty, následovat bude „Sváťovo Dividlo“ z Litoměřic s pohádkou „O třech prasátkách“ a vystoupení mažoretek.
Letiště Macerka u Žatce (směr na Čeradice)
LETECKÝ DEN. Rodinnou zábavu na celý den slibuje další „Slet letadel a Dětský den“. Začátek v 10 hodin.
Dvůr u Svatého Jakuba Žatec, Jakubská ulice 661
COUNTRY VEČER se skupinou S.A.M, od 20 hodin.
NEDĚLE 16.6.
Fotbalové hřiště Měcholupy
AMFORA V MĚCHOLUPECH. Fotbalový tým plný známých herců, sportovců a hudebníků odehraje v benefiční utkání proti Staré gardě Měcholupy. Slavnostní výkop je v 10.30 hod.
Hřiště u sokolovny Hříškov
Dětský den, začátek ve 14 hodin. Těšte se na soutěže, hry a dětskou diskotéku.
Fotbalové hřiště Hlubany
16. 6. Dne otců – TátaDay. Pořádá Volnočasové rodinné centrum Duhový svět. Od 14 hod.
ÚTERÝ 18.6.
Hřiště u ZŠ Přemyslovců Louny
Školní sportovní olympiáda ZŠ Přemyslovců.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Do kolektivu společnosti NEMLUMBO Energy hledáme nové kolegy na pozice: ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Nabízíme věrnostní bonusy! Od stravenek přes příspěvky na dovolenou, na děti, na dopravu, na léky, až po dovolenou navíc nebo slevy na naše produkty. Staňte se součástí úspěšné firmy. Pokud vás některá z nabízených pozic oslovila, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNICKÉ I ADMINISTRAČNÍ POZICE

Společnost NELUMBO Energy přijímá ve velkém nové zaměstnance. Hledáme kolegy na pozice ELEKTRIKÁŘ, REVIZNÍ TECHNIK ELEKTRO, VEDOUCÍ MTZ A LOGISTIKY, ADMINISTRATIVA MTZ A LOGISTIKA, TECHNIK NA INSTALACE SOLÁRNÍCH MODULŮ, SKLADNÍK, PROVOZNÍ VEDOUCÍ. Pokud Vás některá z pozic zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: hr@nelumbo.cz nebo na adresu Nelumbo Energy a.s., U Vodárny 277, Otvice 431 11.
E-mail: hr@nelumbo.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Podbořany - vánoční kamion Coca Cola

5. 12. 2022 kolem 17. hodiny :-)

Přehrát video
Kamarád Lorm

Kamarád LORM Chaloupka

Přehrát video