V Lounech mají nejlepší tanečníky na světě

Redakce 2013-11-20 00:13:00

Louny, Liberec – Fantastického úspěchu se podařilo dosáhnout na mistrovství světa, které se konalo o uplynulém víkendu v libereckém centru Babylon, tanečnímu seskupení z taneční školy TK Luna Louny pod vedením a v choreografii Kateřiny Čechové. Vystoupení pod jejím vedením s názvem Savages ohromilo porotu světového šampionátu a naši „divoši“ získali zlato (na snímku). Kateřina Čechová také získala titul mistryně světa ve svém sólovém vystoupení latinských tanců.

Na mistrovství světa startovali i další tanečníci z Lounska. Titulem mistrů světa se mohou pyšnit orientální tanečnice Silk fan v choreografii Lenky Miltové a zlato z mistrovství přivezl též spojený tým ZUŠ Postoloprty a TK Luna Louny s názvem OAZA, který předvedl orientální tanec v kategorii Belly dance. Dva tituly mistrů světa se shodným počtem bodů přivezly i juniorské dvojice Tereza Pilmajerová a Simona Hanušová (ZUŠ Postoloprty) a Sabina Seidlová a Hana Křivková (TK Luna). Vícemistrem světa se stala také skupina dospělých z TK Luna pod názvem Mafia girl.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video