Šipkovaná pro Krásný Dvůr

Jan Vnouček 2013-11-21 01:57:00

Očihov – Pozici sportovně nejvšestrannější obce Podbořanska v sobotu potvrdil Krásný Dvůr.  Na šipkovém turnaji, který se v Očihově protáhl do pozdních nočních hodin, jeho družstvo triumfovalo před Kryrami a Blšany. Je to již čtvrté krásnodvorské vítězství z pěti dosud proběhlých turnajů Svazku obcí Podbořanska. Více snímků zde.

Jejich výhra je o to cennější, že do očihovského kulturního domu se poprvé sjeli zástupci ze všech jedenácti měst a vesnic našeho regionu. O pohár pro nejlepší šipkaře se zasloužili Martin Kadlec, Petra Danišinová, Milan Danišin, Martin Kalaš, Václav Ježek a starosta František Kuna. Až pod stupněmi vítězů skončili Podbořany, Podbořanský Rohozec, domácí Očihov,  Lubenec, Vroutek, Blatno, Nepomyšl a Petrohrad. Program vydařeného dne zakončila country zábava s Pavoukem.
„Vzhledem k počtu lidí to sice bylo náročnější na organizaci, ale myslím, že se u nás všem líbilo. Chci také poděkovat panu Vladimíru Tomovovi ze Soběchleb, který se obětavě ujal role rozhodčího,“ shrnula očihovská starostka Jana Kronďáková, která akci společně s tajemnicí mikroregionu Libuší Moravčíkovou pořadatelsky zajišťovala.
Po kryrském nohejbale, blšanském bowlingu, lubeneckém stolním tenise, krásnodvorském golfu a očihovských šipkách příští rok následuje kuželkářské klání v Podbořanech a volejbalový turnaj v Blatně. Cílem sportovních setkání, které se účastní jen neregistrovaní hráči, je zvýšit a utužit spolupráci mezi obcemi Podbořanska.
Nejkrásnější tým aneb „ženstvo“ složené ze samých křehkých květinek postavilo do šipkového turnaje město Vroutek. Na snímku míří na terč Lenka Cardová.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video