Lounský poslanec Michal Kučera složil slib a chce pomoci kraji i okresu

Pavel Macák 2013-11-26 09:36:00

Okres Louny – Ustavující schůze Poslanecké sněmovny v jejím 7. volebním období se uskutečnila v pondělí 25. listopadu v jednacím sále Poslanecké sněmovny, kde nově zvolení poslanci složili slib. Byl mezi nimi rovněž lounský občan a zastupitel města Michal Kučera, který byl zvolen z krajské kandidátky TOP 09. Položili jsme mu ještě před složením jeho poslaneckého slibu tři otázky.

Máte již nějakou představu, ve které komisi byste rád pracoval a jaké jsou vaše cíle v poslanecké funkci?
Ve Sněmovně bych se rád zaměřil na témata hospodářská a životního prostředí. Budu tedy usilovat o vstup do výboru pro životní prostředí a do výboru hospodářského. Tyto oblasti jsou dány zejména mou profesní specializací, ale také potřebami našeho kraje. TOP 09 bude v opozici, nicméně nechceme být opozicí s nulovou tolerancí vůči vládě a ani opozičněsmluvně“ kývat na každý socialistický nepodarek“. Budeme chtít podporovat dobré a lidem naší země prospěšné zákony nehledě na předkladatele. Tedy podpoříme i smysluplné návrhy nové koalice.
V čem a jak budete pomáhat okresu i městu Louny a jaké budou vaše priority a snahy?
Chtěl bych prosazovat hlavně krajská témata společně s krajskými kolegy z ostatních stran. Budu chtít najít shodu a společnou podporu u jednotlivých témat, tak aby poslanci za Ústecký kraj dokázali potřebný zákon protlačit nehledě na stranické tričko. Musíme být prostě vidět a slyšet! Takže jak zaznívalo v kampani: dostavba R7, podpora investic v Ústeckém kraji a další…
Kdy a kde v okrese otevřete poslaneckou kancelář a na koho se budou moci lidé ve Vaší nepřítomnosti obracet?
V kraji a okrese budu chtít být co nejčastěji.  Ať už na krajských či městských zastupitelstvech, v podnicích a organizacích do kterých mne pozvou… Komunikace je možná telefonicky nebo emaily, poté co najdeme vhodné prostory (což se poněkud táhne) budou otevřeny i poslanecké kanceláře v krajském městě a v Lounech. V krajské kanceláři je možný kontakt na našeho krajského manažera Rostislava Kadlece, mými asistenty jsou Pavel Janda, který se jako právník bude zabývat zejména legislativou a Radka Ostřížová, která je zodpovědná za organizaci a administrativu. Veškeré kontakty jsou samozřejmě na našich webových stránkách. Děkuji za odpovědi.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video