Úvod   /   Zprávy   /   Lidem byla na sále zima

Lidem byla na sále zima

Pavel Macák 2011-07-30 00:05:00

Dobroměřice – Značné tepelné ztráty na budově Kulturního domu v Dobroměřicích způsobuje špatně odizolovaná střecha. Tento problém se před časem rozhodlo řešit vedení obce, když se rozhodlo pro zateplení této části objektu.

„Šlo skutečně o velké tepelné ztráty. Nejenže jsme hodně protopili, ale nakonec byla zima i lidem, kteří se zde bavili při různých kulturních akcích,“ uvedl místostarosta Jaroslav Fořt. Projekt i povolení na zateplení je již zpracováno a nyní se jen čeká na potvrzení dotace, o kterou obec žádala prostřednictvím Mikroregionu Třebívlice, jehož je členem. „Byli bychom rádi, kdyby se zateplení střechy podařilo dokončit do topné sezóny. Snad se to podaří,“ doufá místostarosta.
Ale nejde jen o kulturní dům. Obec má v plánu v nejbližší době také zahájit opravu fasády a zvelebit interiér kostela sv. Matouše, na což je již projekt zpracován a zrekonstruovat budovu bývalé školy, kde by mělo vzniknout centrum obce s tím, že zde bude sídlit obecní úřad, knihovna, počítačové a internetové středisko a klubovny pro některé zájmové organizace. I na tuto akci bude samozřejmě obec žádat o dotace.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video