Postoloprty čekají na rozhodnutí soudu: Stížnosti zkomplikovaly volbu vedení města

Pavel Macák 2014-11-05 14:37:00

Postoloprty – Dramatická situace v povolebním čase v Postoloprtech, která sebou přinesla nemalé nepříjemnosti a dokonce podání trestního oznámení dosavadním starostou Václavem Iblem na neznámého pachatele, který jeho jménem podal stížnost na průběh voleb ve městě u Krajského soudu v Ústí nad Labem, se snad uklidnila.

„V pondělí jsem se dostavil na krajský soud, kde jsem písemně potvrdil, že jsem žádnou stížnost na průběh voleb nepodával. Soud proto okamžitě vydal rozhodnutí, tímto nebude zabývat, jakoby „stížnost“ nebyla podána. Na této „stížnosti“ byl sice můj podpis, ale šlo o jeho zkopírování pod textem. Mám několik svědků, kteří mohou potvrdit, že jsem v uvedený den, kdy byla tato „stížnost“ podána, byl celou dobu v Postoloprtech. Podle mých informací má ochranka krajského soudu k dispozici videozáznam, který je ochotna poskytnout pouze policejnímu vyšetřovateli. Při podání trestního oznámení jsme také požadoval, aby kauzu řešili policisté z jiného města kvůli možné podjatosti,“ uvedl Ibl. Více se dočtete v dnešním vydání Lounského pressu s datem 5. listopadu.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK

IZOPOL Dvořák (Vroutecká 989, 441 01 Podbořany) přijme kolegy na pozici SKLADNÍK - MANIPULANT, OBSLUHA STROJNÍCH ZAŘÍZENÍ, NÁSTŘIK. Docházkové a věrnostní bonusy, dodatková dovolená, stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Schůzku si domluvte na uvedeném telefonu.
Tel.: 702 049 593.


UKLÍZEČKA

Úklidová firma přijme pracovnici na DPP nebo HPP na pozici uklízečka. Možno i s ID.
Tel.: 775 142 443


PANÍ NA ÚKLID

Hledám paní na úklid domácnosti v Čeradicích. Ostatní dle domluvy.
Tel.: 603 888 898


MECHANIK - ELEKTRONIK

Náborový příspěvek 30 tisíc! ZF Electronics Klášterec přijme MECHANIKA/ČKU - ELEKTRONIKA/ČKU. Atraktivní platové ohodnocení.
Tel.: 704 849 720
E-mail: nikola.strnadova@zf.com

Poslední videa

2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video
Zahájení výstavy v Galerii U Radnice v Žatci

6. 11. 2021 před 16. hodinou... Hudební podkres Otokar Löbl, následovala vernisáž výstavy obrazů Kristiny Folprechtové a vitráží Jitky a Richarda Kantových z Lubence. Výstava potrvá do 15. ledna 2022

Přehrát video