Kroužky za symbolickou desetikorunu

Alla Želinská 2015-10-01 09:55:00

Podbořany, Buškovice – Kroužky Domu dětí a mládeže v Podbořanech od poloviny září zahájily svou činnost, zájemci ovšem se ještě mohou přihlásit. „Do kroužků se lze přihlásit i během října. Zápisné na celý školní rok je 10 korun,“ říká ředitelka DDM Hana Ivanovová s tím, že cena za celoroční kroužek je opravdu symbolická a rozhodlo o ní vedení města před mnoha lety.

Město tedy na činnost zájmových útvarů v domě dětí přispívá. A to nejen finančně, ale i osobním zájmem. Chovatelský kroužek například vede Martin Gutzer, jinak tajemník městského úřadu a vášnivý myslivec. Pro zajímavost – kroužek halové kopané vedou Zbyněk Laurich a Pavel Fořt, ač nejsou učitelé, mají vzdělání pro vedení zájmových kroužků, jako všichni externisté Domu dětí a mládeže Podbořany.
Jedním z nových kroužků v tomto školním roce je Loutkohraní. „Je zaměřen na děti z 1. stupně základní školy. Děti si hrají s loutkami a při tom dbají na správné dýchání, vyslovování, učí se jazykolamy. Využíváme loutkové divadlo v DDM a chceme si udělat vlastní loutky v keramické dílně domu dětí. Kroužek nese logo Neomezená dětská fantazie, scházíme se vždy v úterý od 15 do 16 hodin,“ přiblížila vedoucí Loutkohraní Romana Havrdová.

 

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video