Kroužky za symbolickou desetikorunu

Alla Želinská 2015-10-01 09:55:00

Podbořany, Buškovice – Kroužky Domu dětí a mládeže v Podbořanech od poloviny září zahájily svou činnost, zájemci ovšem se ještě mohou přihlásit. „Do kroužků se lze přihlásit i během října. Zápisné na celý školní rok je 10 korun,“ říká ředitelka DDM Hana Ivanovová s tím, že cena za celoroční kroužek je opravdu symbolická a rozhodlo o ní vedení města před mnoha lety.

Město tedy na činnost zájmových útvarů v domě dětí přispívá. A to nejen finančně, ale i osobním zájmem. Chovatelský kroužek například vede Martin Gutzer, jinak tajemník městského úřadu a vášnivý myslivec. Pro zajímavost – kroužek halové kopané vedou Zbyněk Laurich a Pavel Fořt, ač nejsou učitelé, mají vzdělání pro vedení zájmových kroužků, jako všichni externisté Domu dětí a mládeže Podbořany.
Jedním z nových kroužků v tomto školním roce je Loutkohraní. „Je zaměřen na děti z 1. stupně základní školy. Děti si hrají s loutkami a při tom dbají na správné dýchání, vyslovování, učí se jazykolamy. Využíváme loutkové divadlo v DDM a chceme si udělat vlastní loutky v keramické dílně domu dětí. Kroužek nese logo Neomezená dětská fantazie, scházíme se vždy v úterý od 15 do 16 hodin,“ přiblížila vedoucí Loutkohraní Romana Havrdová.

 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video