Kroužky za symbolickou desetikorunu

Alla Želinská 2015-10-01 09:55:00

Podbořany, Buškovice – Kroužky Domu dětí a mládeže v Podbořanech od poloviny září zahájily svou činnost, zájemci ovšem se ještě mohou přihlásit. „Do kroužků se lze přihlásit i během října. Zápisné na celý školní rok je 10 korun,“ říká ředitelka DDM Hana Ivanovová s tím, že cena za celoroční kroužek je opravdu symbolická a rozhodlo o ní vedení města před mnoha lety.

Město tedy na činnost zájmových útvarů v domě dětí přispívá. A to nejen finančně, ale i osobním zájmem. Chovatelský kroužek například vede Martin Gutzer, jinak tajemník městského úřadu a vášnivý myslivec. Pro zajímavost – kroužek halové kopané vedou Zbyněk Laurich a Pavel Fořt, ač nejsou učitelé, mají vzdělání pro vedení zájmových kroužků, jako všichni externisté Domu dětí a mládeže Podbořany.
Jedním z nových kroužků v tomto školním roce je Loutkohraní. „Je zaměřen na děti z 1. stupně základní školy. Děti si hrají s loutkami a při tom dbají na správné dýchání, vyslovování, učí se jazykolamy. Využíváme loutkové divadlo v DDM a chceme si udělat vlastní loutky v keramické dílně domu dětí. Kroužek nese logo Neomezená dětská fantazie, scházíme se vždy v úterý od 15 do 16 hodin,“ přiblížila vedoucí Loutkohraní Romana Havrdová.

 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video