FC Chomutov už šest kol neporažen. O víkend vyhrál nad Ostrou 2:1

Dominik Urma 2017-11-07 11:32:00

CHOMUTOV — Obě mužstva měla v tabulce podobné postavení a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. Bojovné utkání nakonec skončilo lépe pro tým Chomutova, který zvítězil 2:1.

Na první branku nemusela zhruba stovka diváků čekat dlouho. Anid Hajro ukázkovou střelou poslal domácí do vedení už v páté minutě. Chomutov se poté zatáhl a nechal hrát soupeře. Ostrá si moc šancí nevypracovala a hrozila hlavně ze standardních situací. Jedna taková ale skončila vyrovnáním. Po rohovém kopu se k míči dostal Josef Petlička a díky teči chomutovského hráče vyrovnal na 1:1. Do kabin se tedy odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhé dějství se neslo v podobném duchu. Hosté dobře kombinovali, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Naopak v 54. minutě se po výkopu od vlastní branky dostal k míči střelec Martin Boček a svým dvanáctým gólem v sezóně zařídil Chomutovu vítězství a zároveň si pojistil první místo v tabulce střelců celé divize skupiny B.

Chomutov — Ostrá 2:1 (1:1)

Branky: Hajro, Boček — Petlička. Rozhodčí: Šulcová, Pekař, Baum, Urban (delegát). ŽK: 3:3. Diváci: 110.

Napsal(a): Dominik Urma