Úvod   /   Zprávy   /   Hledá se svědek

Hledá se svědek

Tomáš Skřipský 2017-12-14 13:58:28

CHOMUTOV (r) — O pomoc při pátrání po svědkovi události, ke které mělo dojít poblíž zdravotního střediska na Písečné v Chomutově 7. prosince kolem poledne, žádají veřejnost chomutovští policisté. Možným svědkem události je muž ve věku přibližně 40 let (30–50), štíhlé postavy, vousy upravené na tzv. vajíčko, který byl oblečen do zelené bundy, modrých kalhot, na stehnech vyšisovaných, byl obut do tmavých bot a na hlavě měl tmavou čepici. Kdo by muže na fotografii poznal, zaznamenal jeho pohyb na místě v době události, měl jakékoliv poznatky o místě jeho současného pobytu nebo zaměstnání, kontaktujte chomutovské kriminalisty na telefonním čísle 974 433 459 (v pracovní době od 07.30 do 15.30 hodin), případně volejte na bezplatnou linku 158. Můžete také využít e–mail: krpulk.uo.cv.ook@pcr.cz.

O tom, jaké události měl být muž svědkem, si přečtěte v posledním letošním čísle Nástupu, které vychází ve středu 20. prosince. Videozáznam s údajným svědkem najdete zde.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video