Devět utkání, devět výher lounských basketbalistů!

Lucie Steklá 2017-12-21 14:11:00

Devátá výhra v řadě, basketbalisté válí. V letošní sezoně ještě nepoznali prohru. Muži Basket Akademy Louny prostě válí! S osmnácti body nyní vedou tabulku Severočeské ligy s náskokem jednoho bodu na druhý BK Levharti Chomutov a dvoubodovým náskokem na třetí BK Teplice. Právě favorita soutěže z Teplic lounští basketbalisté porazili na domácí palubovce minulý týden. Další utkání čeká muže až 12. ledna 2018, kdy hrají na horké půdě BK Horejsek Děčín. Tým BA Louny děkuje všem příznivcům za skvělou podporu v letošním roce.

Louny (mj) V rámci 10. kola Severočeské ligy odehráli muži Basket Akademy Louny své poslední utkání na domácí palubovce proti týmu Sluneta Ústí nad Labem.  Několikanásobný mistr ligy se letos pohybuje na konci tabulky a do Loun přijel uhrát co nejlepší výsledek. To se hostům nepodařilo, když o utkání bylo rozhodnuto již v první čtvrtině, kdy si lounští basketbalisté především díky dobré obraně a střelbě za 3 body vybudovali 20ti bodové vedení. Od této chvíle si v domácím dresu s chutí zahráli všichni borci a v poklidném tempu dokráčeli do poločasu 50:27. Od začátku druhého poločasu Sluneta již nepředváděla basketbal a především realizační tým hostí, který evidentně neunášel další prohru v této sezoně, začal sprostě nadávat na rozhodčí a všechny kolem sebe. Druhý poločas utkání se tak již pouze dohrával a s basketbalem neměl bohužel nic moc společného. „My však bereme další výhru 88:66 a s rokem 2017 se v Severočeské lize loučíme s bilancí 9:0, která znamená průběžné první místo v Severočeské lize mužů,“ vzkazují lounští basketbalisté. Body: J. Hnátek 22 b, Z. Pešek 17 b, M. Jakeš 16 b, S. Turay 14 b, T. Peterka 8 b, P. Báťa 3 b., M. Maršál 2 b, K. Patzak 2 b, V. Polcar 2 b, M. Vacek 2 b. Utkání sledovalo 60 diváků. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video