Devět utkání, devět výher lounských basketbalistů!

Lucie Steklá 2017-12-21 14:11:00

Devátá výhra v řadě, basketbalisté válí. V letošní sezoně ještě nepoznali prohru. Muži Basket Akademy Louny prostě válí! S osmnácti body nyní vedou tabulku Severočeské ligy s náskokem jednoho bodu na druhý BK Levharti Chomutov a dvoubodovým náskokem na třetí BK Teplice. Právě favorita soutěže z Teplic lounští basketbalisté porazili na domácí palubovce minulý týden. Další utkání čeká muže až 12. ledna 2018, kdy hrají na horké půdě BK Horejsek Děčín. Tým BA Louny děkuje všem příznivcům za skvělou podporu v letošním roce.

Louny (mj) V rámci 10. kola Severočeské ligy odehráli muži Basket Akademy Louny své poslední utkání na domácí palubovce proti týmu Sluneta Ústí nad Labem.  Několikanásobný mistr ligy se letos pohybuje na konci tabulky a do Loun přijel uhrát co nejlepší výsledek. To se hostům nepodařilo, když o utkání bylo rozhodnuto již v první čtvrtině, kdy si lounští basketbalisté především díky dobré obraně a střelbě za 3 body vybudovali 20ti bodové vedení. Od této chvíle si v domácím dresu s chutí zahráli všichni borci a v poklidném tempu dokráčeli do poločasu 50:27. Od začátku druhého poločasu Sluneta již nepředváděla basketbal a především realizační tým hostí, který evidentně neunášel další prohru v této sezoně, začal sprostě nadávat na rozhodčí a všechny kolem sebe. Druhý poločas utkání se tak již pouze dohrával a s basketbalem neměl bohužel nic moc společného. „My však bereme další výhru 88:66 a s rokem 2017 se v Severočeské lize loučíme s bilancí 9:0, která znamená průběžné první místo v Severočeské lize mužů,“ vzkazují lounští basketbalisté. Body: J. Hnátek 22 b, Z. Pešek 17 b, M. Jakeš 16 b, S. Turay 14 b, T. Peterka 8 b, P. Báťa 3 b., M. Maršál 2 b, K. Patzak 2 b, V. Polcar 2 b, M. Vacek 2 b. Utkání sledovalo 60 diváků. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Den otevřených dveří gymnázia v Podbořanech - chemici!

V rámci seznámení se školou studenti mj. předvedli zajímavé chemické pokusy. V pátek 13. ledna 2023 :-)

Přehrát video
Křest knihy Podbořany 660 let od první písemné zmínky

Kniha sepsaná Vojtěchem Peksou a kolektivem autorů popisuje historii města od pravěku po 20. století. V polovině prosince 2022 ji pokřtili a připili na úspěch u čtenářů a dlouhý život.

Přehrát video