Úvod   /   Zprávy   /   Tři krále

Tři krále

Alla Želinská 2018-01-11 09:06:00

Lubenec (až) Charita ČR i letos pořádá tradiční Tříkrálovou sbírku, která trvá až do neděle 14. ledna. S jednou z pokladniček vyšli o víkendu i Jakub Kanta, Ludmila Motlová a Evička v Lubenci. Příjemný a zkušený doprovod jim dělal Jaroslav Pálek, místní kostelník. „Lidé byli štědří,” děkují dobrovolníci. Ještě nevědí, kolik přesně vybrali, oficiálně se peníze spočítají za cca dva týdny, ale odhadují, že obyvatele obce jim do kasičky přispěli dohromady několika tisíci korunami. Většina peněz by se měla vrátit zpět na akce v našem regionu a zbytek půjde do jiných charitativních aktivit.

Sbírka trvá do 14. ledna. Každá pokladnička je označená logem charity a zapečetěná. Pokud do ní přispějete, podpoříte mj. charitní šatník a sociálně slabší rodiny. V pátek 12. ledna například do ulic v Žatci – západ i Podměstí vyrazí skupinka dětí rodiny Holštajnových, jež pomáhají mj. Na faře v Liběšicích, a jejich kamarádů.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře a zámečníky znalé elektroprací, i brigádně. Tel.: 775 439 904.
Tel.: 775 439 904

SKLADNÍK

Přijmu zaměstnance do skladu hraček v Údlicích s částečným invalidním důchodem na 30 hodin týdně.
Tel.: 603 241 807

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Přijmu servírku/číšníka do restaurace v Chomutově.
Tel.: 777 944 816

SERVÍRKA

Přijmeme servírku do zavedené hospody i brigádně.
Tel.: 777 339 291

POMOC DO RESTAURACE

Přijmu pomocnou sílu do restaurace.
Tel.: 728 97 95 16

Poslední videa

Lubenec: Jak se žilo v Československu

Pojďme nahlédnout do tělocvičny Masarykovy ZŠ Lubenec na výstavu Jak se žilo v Československu.

Přehrát video
Podbořany: Den otevřených dveří na gymnáziu

Seznámení s chemií na gymnáziu.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

AUTO-MOTO

Koupím motocykl Simson, Babeta, Pionýr, Mustang, Jawa, Velorex i vrak automobilu Škoda, Lada, Wartburg, Trabant, Fiat a jiné až do r. 2017. Tel: 736741967.

AUTO-MOTO

Koupím starší auto značky Škoda, Trabant atd. Za nabídky děkuji. Tel.: 777 572 563.

Vzpomínky

Jaromír Kaplan

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 24. ledna vzpomeneme jeden rok od úmrtí pana Jaromíra KAPLANA z Chraberc. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou manželka, děti, vnoučata a blízká rodina. Děkujeme všem, kteří si vzpomenou.

Marie Slanařová

Dne 12. ledna tomu bylo 22 let, co od nás navždy odešla naše drahá a milovaná maminka, babička, prababička, tchýně, sestra a teta, paní Marie SLANAŘOVÁ ze Žatce. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Marie Vitmayerová s manželem, syn František s rodinou a vnučky Dagmar a Martina s rodinami a ostatní příbuzní a známí.

František Slanař

Prázdný je domov, smutno je v něm, cestička k hřbitovu zůstává jen. Více už nemůžeme dát, jen kytičku na hrob položit a s láskou vzpomínat. Dne 16. prosince tomu bylo 31 let, co od nás navždy odešel náš drahý a milovaný tatínek, tchán, dědeček a strýček, pan František SLANAŘ ze Žatce. Stále vzpomínají a nikdy nezapomenou dcera Marie Vitmayerová s manželem, syn František s rodinou a vnučky Dagmar a Martina s rodinami a ostatní příbuzní a známí.