Kam za kulturou v okrese Louny

Redakce 2018-01-12 10:20:46

Inspirujte se kam vyrazit za kulturou.

ŽATECKO

PÁTEK 12.LEDNA

Křížova vila Žatec: Válka s hokejkami aneb Z počátků ledního hokeje v Ústeckém kraji – výstava. Potrvá do 18. 2. Od 9 do 17 hodin. V sobotu – neděli od 13 do 17 hodin.

Pivárium Zlatý Chmel Žatec: Hraje Sklep – Mistr. Od 21 hodin.

SOBOTA 13. LEDNA

Pivárium Zlatý Chmel Žatec: Hraje DJ Majkl – Elvis Presley – Jakub Machulda. Od 21 hodin.

NEDĚLE 14. LEDNA

Regionílní muzeum, Křížova vila Žatec: Výstavka nových archeol. přírůstků v hlavní budově, výstava Válka s hokejkami... v Křížově vile. Od 13 do 17 hodin.

LOUNSKO

PÁTEK 12. LEDNA

Loutkové divadlo Louny: COP – koncert kapely. Od 20 hod.

SOBOTA 13. LEDNA

Městská knihovna Louny: Pohádky v anglickém jazyce. Od 10 hod.

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13 do 14.30 hodin.

Kino Peruc: Po strništi bos – Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z filmu Obecná škola, nyní jsme však v Protektorátu, kdy je rodina osmiletého Edy donucena se vystěhovat z Prahy na venkov. Od 17.30 hod.

Zastávka Louny: Maturitní ples OA a SOŠ gen. F. Fajtla. Od 20 hod.

Černý kůň – klub Za zdí Louny: The Bladderstones - Blues crossover trio Slaný (křest CD), vstup zdarma. Od 20 hodin.

Sokolovna Lenešice: Myslivecký ples - hraje skupina Ventilky a Pumpičky, bohatá zvěřinová tombola a guláš z divočáka. Zve MS Lenešice. Od 20 hodin.

NEDĚLE 14. LEDNA

Zimní stadion Louny: Veřejné bruslení. Od 13.30 do 15 hodin.

Zastávka Louny: Taneční čaje. Od 14 hodin.

Loutkové divadlo Louny: Ostrov splněných přání – loutková pohádka. Od 14.30 hod.

Divadlo J. K. Tyla Postoloprty: Zlatý zvoneček – pohádku Karly Vázlerové pro děti všeho věku uvádí DS Karel Čapek Děčín. Od 15 hod.

Jídelna, aneb vařím, vaříš, vaříme – Divadlo KUK Praha předvede své svěží autorské komediální představení, které sklidilo velký úspěch i na Jiráskově Hronově. Od 19 hod.

KD Smolnice: První vystoupení dechovky Pichlovanka v novém roce. Od 14 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 12. LEDNA

Volnočasové centrum Bertík Kryry: Herna – dopolední hernička vždy od úterý do pátku od 9 do 11.30 hodin.

Gymnázium a SOŠ Podbořany: Dny otevřených dveří – v pátek 8 - 16 hodin.

1. Česká společnost Podbořany: Angličtina pro děti – pravidelná výuka angličtiny pro děti od 3 do 6 let. Každý pátek v rodinném centru Chůvička na Barborce v První české. Od 15:15 hodin.

Kino Podbořany: Na shledanou tam nahoře – listopad 1918. Do konce světové války zbývá jen pár dní. Francouzské drama. Od 19.30 hod.

SOBOTA 13. LEDNA

Gymnázium a SOŠ Podbořany: Dny otevřených dveří – v sobotu 9 - 12 hodin.

NEDĚLE 14. LEDNA

Kino Podbořany: Auta 3 – legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Animovaná komedie. Od 15 hod. 

Komentáře

Nabídky práce

PRODAVAČKA

Prodejna domácích potřeb v Žatci přijme prodavačku na HPP.
Tel.: 602 883 203
E-mail: orionzatec@gmail.com

OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY, SKLADNÍK

HITACHI Automotive (Průmyslový zóna Triangle, Minice 60, 438 01 Žatec) hledá do svého týmu nové kolegy na pozice OPERÁTOR VÝROBY, TECHNIK ÚDRŽBY A SKLADNÍK. Nabízíme velice zajímavé pracovní podmínky a řadu benefitů.
Kontakt: Jindřiška Vlasáková
Tel.: 775 958 236
E-mail: jindriska.vlasakova@hitachi-automotive.eu

ÚČETNÍ (asistentka)

Požadujeme vzdělání ÚSO, znalost účetnictví a daňové evidence, programy POHODA (podmínkou) a Účto Tichý (výhodou), World, Excel, AJ výhodou, pracoviště Louny a Praha, 1-2x měsíčně porady v Brně. Životopis a motivační dopis, případně dotazy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: ucetnictvi@altego.cz

ŘIDIČ A DĚLNÍK SVOZU

Firma Marius Pedersen, a.s., přijme pro provozovnu Louny ŘIDIČE A DĚLNÍKY SVOZU. Požadavek u řidičů - oprávnění skupiny C, E, prof. průkaz, karta řidiče. V případě chybějící části oprávnění, proplatíme a zajistíme doplnění.
Kontakt: Petr Rejzek
Tel.: 739 682 536

TECHNIK

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr na pozici SAMOSTATNÝ TECHNIK, místo výkonu práce Žatec, nástup možný ihned, min. středoškolské vzdělání technického směru, práce na PC, ŘP sk. B, platové zařazení při nástupu 18-20 tisíc Kč. Životopis s kontaktem zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: osbdlouny@iol.cz

Poslední videa

Vítání občánků na radnici v Podbořanech

Sobota 13. října se nesla ve znamení vítání nejmenších občánků města. Maminkám miminek předaly kytičky děti z MŠ Bratří Čapků v Podbořanech. Podívejte se, jak všem jim to slušelo ;-)

Přehrát video
Stranná: Vinobraní

...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím garáž v Žatci. Tel: 608 177 789.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodej bytu v podílovém vlastnictví, 3+1 (78 m2), balkon, sklep, v bytovce Chožov, 9 km od Loun, 45 minut do Prahy, připraven k částečné rekonstrukci, cena 510 000 Kč, při rychlém jednání sleva. RK nevolat. Další informace do zpráv, nebo volejte: 734 366 095, 603 400 121.

Vzpomínky

Alena Krejdlová

Dne 18. 10. 2018 uplyne 5 let od chvíle, kdy nás náhle, ve věku 52 let, navždy opustila paní Alena KREJDLOVÁ z Loun. S láskou vzpomíná syn Michal, sestra Martina, maminka Marie, babička Danuše a rodina Říhova a Pavlasova. Vyslovuji velké poděkování společnosti Fujikoki Czech a jejím zaměstnancům za pomoc a účast v těžkém období naší rodiny.

Milánek Pihrt

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene… Dne 13. října tomu bylo 12 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

František Krejčí

Dne 20. října 2018 uplyne 5 let, kdy nás navždy opustil tatínek a dědeček, pan František KREJČÍ. Stále vzpomínají dcery s rodinami.